Materiał Partnera

WAPdent – nowoczesne centrum stomatologiczne w Krakowie

WAPdent – nowoczesne centrum stomatologiczne w Krakowie

Regularne wizyty u stomatologa są bardzo ważne i pozwalają na wczesne wykrycie wszelkich ubytków. Zadbaj o piękny i zdrowy uśmiech w nowoczesnym centrum stomatologicznym WAPdent w Krakowie. To miejsce przyjazne zarówno dorosłym, jak i dzieciom, gdzie leczenie przebiega bezboleśnie i w miłej atmosferze. Centrum może pochwalić się najnowocześniejszym sprzętem, który umożliwia sprawną diagnostykę i leczenie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą placówki.

NZOZ centrum stomatologiczne WAPdent – co znajdziemy w ofercie?

W centrum stomatologicznym WAPdent w Krakowie można liczyć na najwyższą jakość świadczeń medycznych. Stomatolodzy pracujący w tej placówce specjalizują się w stomatologii zachowawczej oraz estetycznej. Zatrudnieni są tam najlepsi ortodonci, protetycy oraz chirurdzy. Leczenie endodontyczne przeprowadzane jest bezboleśnie dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych metod i urządzeń. W WAPdent leczyć mogą się zarówno dorośli, jak i dzieci. Wszystkie usługi wykonane w tym centrum objęte są gwarancją, ale aby ją zachować, profilaktyczne wizyty kontrolne zalecane są co pół roku.

Regularne wizyty kontrolne u dentysty – dlaczego to takie ważne?

Stomatolodzy zalecają, że profilaktyczne wizyty powinny odbywać się przynajmniej co pół roku. Jeśli jednak w międzyczasie pojawią się jakieś niepokojące objawy w jamie ustnej, z wizytą u dentysty nie powinniśmy czekać. Im szybciej zgłosimy się do gabinetu, tym większe mamy szanse na mniej inwazyjne i tańsze leczenie. Systematyczne kontrolowanie stanu uzębienia pozwoli bardzo wcześnie wykryć wszelkie początki próchnicy czy pojawiające się ubytki lub nagromadzony kamień nazębny.

Musimy także pamiętać, że zęby mają wpływ na stan całego organizmu. Nieleczone choroby zębów czy dziąseł mogą doprowadzić do poważnych problemów z nerkami, stawami, układem oddechowym czy pęcherzem. Często powodują także uciążliwe bóle głowy i mogą przyczyniać się do powstawania chorób serca. Nieleczenie zębów jest szczególnie niebezpieczne dla kobiet w ciąży, ponieważ chorobotwórcze drobnoustroje znajdujące się w jamie ustnej stanowią poważne zagrożenie dla rozwijającego się płodu.

Opracowanie:
Kraków, Rynek Podgórski 15 lok. 2
tel. 12 263 00 06
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz