Materiał Partnera

Wakacyjna wycieczka do Parku Dinozaurów dostarczy Ci ciekawych atrakcji!

Wakacyjna wycieczka do Parku Dinozaurów dostarczy Ci ciekawych atrakcji!

Wakacje to jeden z najbardziej przyjemnych momentów, na które czekają głównie dzieci w wieku szkolnym. Nic w tym dziwnego, w końcu chcą odpocząć od nauki i sytuacji stresowych związanych ze sprawdzianami i kartkówkami.  Jako rodzic na pewno zastanawiasz się, gdzie udać się w tym roku na urlop. Połącz atrakcje z edukacją oraz bliskością natury! Park Dinozaurów gwarantuje dobrze spędzone chwile z całą rodziną!

Postaw na bliskość natury i liczne atrakcje!

Planując urlop z dziećmi, ważne jest, aby zapewnić im w tym czasie relaks, komfort oraz liczne godziny spędzone na zabawie. Jako rodzic marzysz o tym, aby Twoja pociecha ciągle się rozwijała. Dlaczego więc nie połączyć zabawy z nauką?

Szukając miejsc na wspólną wycieczkę czy dłuższy urlop, staraj się wybierać te, które mają coś ciekawego do zaoferowania. Rodziny mieszkające w mieście powinny postawić na bliskość natury. Wiadomo przecież, że wpływa ona kojąco i odprężająco nie tylko na dorosłych, ale również i dzieci. 

– mówi pracownik Parku Dinozaurów, który znajduje się w Nowinach Wielkich. 

Poza tym, w czasie spaceru po lesie czy wokół jeziora można uczyć swoje pociechy różnych nowych rzeczy. Tak zdobyta wiedza jest przez nie łatwo przyswajana. Warto także poszukać edukacyjnych atrakcji na świeżym powietrzu. Oferują je np. parki przyrody. Oprócz pięknej roślinności bardzo często można spotkać w nich różne ciekawe zwierzęta. 

Wybierz naukę poprzez zabawę!

Jeśli chcesz, aby Twoje dzieci spędziły dobrze czas podczas licznych zabaw, wybierz się do Parku Dinozaurów. Oferuje on leśną ścieżkę edukacyjną, na której wszyscy uczestnicy wycieczki zapoznają się z wieloma modelami dinozaurów. Ponadto można tam dowiedzieć się interesujących informacji na temat poszczególnych okresów dziejów Ziemi.

Oprócz tego możesz udać się mennicy, w której za pomocą ciężkiego młota pracownicy zamieniają miedziane krążki na DINO monety. Taki “pieniądz” na pewno stanowi atrakcyjną pamiątkę z wakacji. Znajdziesz tam również zasilany leśnym strumieniem staw, w którym pływają kolorowe karasie, jazie oraz karpie koi.

Opracowanie:
Nowiny Wielkie, Kolejowa 1b
tel. 95 781 41 08
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz