Artykuł sponsorowany

Wakacje w większym gronie? Wynajmij busa od Finserv Sp. z o.o.!

Wakacje w większym gronie? Wynajmij busa od Finserv Sp. z o.o.!

Okres wakacyjno – urlopowy zbliża się wielkimi krokami. Planujesz dalszy wyjazd w większym gronie? To spory wydatek a perspektywa wielogodzinnej jazdy własnym autem to duże ryzyko. Jest jednak alternatywa. Połącz przyjemne z pożytecznym, zredukuj koszty podróży do minimum, obniż ryzyko związane ze zmęczeniem wielogodzinnym kierowaniem pojazdem i wynajmij busa, który pomieści o wiele więcej niż największe nawet kombi.

Jeśli planujesz wypoczynek w większym gronie, z dala od miejsca zamieszkania, warto już teraz pomyśleć nad idealnym środkiem transportu, tanim i pakownym. Firmy oferujące wynajem środków transportu coraz bardziej dopasowują swoje usługi do zmieniających się potrzeb klientów i tak jak wypożyczalnia Finserv Bus dają możliwość wynajmu pakownego i bezpiecznego busa dla większej ilości osób i bagażu na prostych zasadach, bez kierowcy. To idealne rozwiązanie zarówno na wyjazd wakacyjny z rodziną ale również na krótsze wycieczki, a także wyjazdy służbowe.

Wesoły auto (bus) dla każdego

Wynajem busa, który jest w stanie pomieścić aż 9 osób oraz pokaźną ilość bagażu to doskonała alternatywa dla sytuacji kiedy musimy podróżować kilkoma autami naraz. Zalet takiego rozwiązania jest co najmniej kilka, a do najważniejszych z pewnością należą:

 • Tanie koszty wynajmu

 • Zerowe koszty eksploatacyjne własnego auta

 • Komfort i wygoda, którą zapewniają duże i przestronne busy

 • Możliwość zmiany kierowców, co jest bezcenne w trakcie długich podróży

 • Podróżowanie w większym gronie sprawia, że już sama podróż staje się przyjemnością i okazją do zwiedzania i integracji

Warto ponadto pamiętać, że każdy kierowca posiadający prawo jazdy kat. B może takim busem kierować bez żadnych dodatkowych uprawnień, a dostępne w ofercie wypożyczalni auta marki Renault Trafic, Spaceclass czy Mercedes V-Klasa zapewnią wszystkim podróżującym wysoki poziom komfortu i co najważniejsze – bezpieczeństwa.

Korzystaj z busa również na co dzień

Oczywiście wynajem busa to nie tylko opcja na udane i tanie wakacje. To znakomite narzędzie do wykorzystania również przez firmy. Piknik integracyjny, impreza firmowa, czy wreszcie wyjazd na szkolenie lub na targi. To tylko niektóre z wydarzeń, które dzięki takiemu rozwiązaniu zyskają na atrakcyjności wśród Twoich pracowników. Wynajem busa zapewni ponadto niewielkie koszty takiego transportu.

To wreszcie świetne rozwiązanie na kilkudniowe wycieczki i wypady dla rodzin, zwłaszcza tych z dziećmi. Do pojemnego i przestronnego busa bez problemu zapakujesz rowery, narty, namiot i wózek, a co więcej, znajdzie się w nim również wystarczająca ilość miejsca dla bezpiecznego transportu Twojego pupila.

Oferta firmy Finserv

Firma Finserv oferuje wysokiej jakości usługi od 1999 roku. Posiada oddziały w Kaliszu, Poznaniu, Lesznie, Grudziądzu i Malborku, specjalizując się w krótko i długoterminowym wynajmie busów. W ich flocie znajdują się samochody w różnych wersjach z ośmioma lub dziewięcioma miejscami, wszystkie wyposażone w udogodnienia, takie jak klimatyzacja i regulowane oparcia foteli. To, co wyróżnia Finserv to indywidualne podejście do klientów i dostosowanie oferty do ich potrzeb. Aby uzyskać więcej informacji na temat usług Finserv, zapraszamy do odwiedzenia ich strony internetowej lub skontaktowania się z nimi bezpośrednio w siedzibie w Toruniu.

 • Leasing samochodu

  Leasing samochodu

  • Finserv
  • Zapytaj o cenę
 • Wynajem busów dziewięcioosobowych

  Wynajem busów dziewięcioosobowych

  • Finserv
  • Zapytaj o cenę
 • Wynajem busów ośmioosobowych

  Wynajem busów ośmioosobowych

  • Finserv
  • Zapytaj o cenę
Opracowanie:
Toruń, Polna 140b
tel. 669 980 000
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz