Materiał Partnera

Wakacje rodzinne z dziećmi – jak wybrać najlepszą ofertę?

Wakacje rodzinne z dziećmi – jak wybrać najlepszą ofertę?

Coraz bardziej taniejące oferty wycieczek zagranicznych powodują, że latem jest na nie ogromny pobyt, również w grupach klientów, które stanowią rodziny. Warto wiedzieć, że są one bardzo wymagające, jeśli chodzi o cenę i jakość wczasów. Nic dziwnego, zwłaszcza że tygodniowa wycieczka dla około czterech osób, może wynosić około dziesięć tysięcy złotych. Co jednak zrobić, aby obniżyć cenę i trafić do prawdziwego raju na ziemi? Poznaj nasze cenne wskazówki!

Last minute – opcja dla każdego!

Dzisiaj oferty last minute nie polegają tylko i wyłącznie na tym, że po wykupie danej wycieczki lecimy na wakacje następnego dnia. Czasem mamy na przygotowanie cały tydzień, a innym razem tylko kilka dni. Opcja ta jest jednak bardzo korzystna cenowo, zwłaszcza dla wyjazdów rodzinnych, na które można uzyskać dodatkowe rabaty! Warto przy tym wiedzieć, że wiele ofert last minute skierowana jest właśnie dla rodzin z małymi dziećmi – hotele są odpowiednio przystosowane zarówno pod względem kuchni, jak i infrastruktury: można w nich znaleźć baseny ze ślizgawkami, place zabaw, czy sale gier dla naszych pociech! Jeśli zatem chcesz obniżyć cenę wycieczki, koniecznie poluj na popularną „ostatnią minutę”!

Wybierz popularne kierunki!

Rynek turystyczny wiąże się z tym, iż panują na nim trendy, które zmieniają się cyklicznie, co kilka lat. Obecnie sprawdzonymi kurortami dla rodzin, są mniejsze chorwackie miasteczka np. na Riwierze Makarskiej, czy też greckie wyspy. Warto jednak wiedzieć, że są to idealne miejsca dla osób szukających zarówno wyciszenia, jak i szalonych morskich zabaw. Droższe, ale lepsze w standardzie wycieczki kierują rodziny w stronę Hiszpanii – np. Majorka – Malty, Cypru, czy też Francji (Lazurowe Wybrzeże). Jeśli jednak chcesz odwiedzić mniej znane kurorty, które wyróżniają się niską ceną, a wysokim standardem, wybierz między innymi rajskie wybrzeże Albanii, w której znajdziesz połączenie włoskich, chorwackich oraz greckich wakacji. Szczególnie warto z rodziną odwiedzić kurort Ksamil, w którym każdego roku można spotkać mnóstwo Polaków. Lokalizacja ta swoimi walorami przyrodniczymi przypomina nieziemskie Karaiby!

Współpracuj z doradcami turystycznymi!

Czy obecnie można w środku sezonu wakacyjnego wyjechać z dwójką dzieci na wakacje do krajów śródziemnomorskich za mniej, niż 10 tysięcy złotych? Oczywiście, że tak! Wielokrotnie jest to sztuka bardzo łatwa w osiągnięciu. Czasem jednak trzeba przy tym dobrze zapoznać się z ofertami różnych biur podróży. Jeśli zależy Ci na zaoszczędzeniu czasu, lepiej powierzyć się w ręce specjalistów z takich biur podróży, jak oświęcimski Com-Tour! Tego typu przedsiębiorstwa turystyczne współpracują z najlepszymi w kraju touroperatorami –  np. Itaka, Rainbow, Grecos Holiday, Ecco Travel, Sun&Fun, Wezyr Holidays, Exim Tours, Almatur, Buksa Travel, Tęcza, Marco, Euro Pol Tour, Delta Travel, Orlando, Skarpa, Sumada, Wygoda Travel, Soltur, Soltour – co pozwoli na przygotowanie dla Ciebie wielu spersonalizowanych ofert. Będą one do Ciebie spływały np. na maila, do czasu, kiedy nie wybierzesz odpowiedniej dla Twojej rodziny wycieczki. Czy można w łatwiejszy sposób organizować swój urlop?

Opracowanie:
Oświęcim, Piastowska 4
tel. 502 789 122
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz