Materiał Partnera

Wakacje na morzu? - Zaplanuj rejs w nowym serwisie

Wakacje na morzu? - Zaplanuj rejs w nowym serwisie

Rejsy jachtem należą bez wątpienia do jednej z ciekawszych propozycji wakacyjnych. Nic dziwnego, spędzenie urlopu na łodzi, w otoczonej aurą przygody i romantyzmu scenerii, kusi niemal każdego. Z drugiej jednak strony, nie da się ukryć, że tego typu wypoczynek, jeżeli ma naprawdę spełnić nasze oczekiwania, wymaga odrobinę większego wysiłku włożonego w organizację niż standardowe leniuchowanie na plaży.

Poza zarezerwowaniem jachtu, wybraniem odpowiedniej trasy czy znalezieniem noclegów w poszczególnych portach, trzeba jeszcze pomyśleć o biletach lotniczych, zwiedzaniu i wielu innych istotnych kwestiach. W tym właśnie momencie z pomocą przychodzi nowy serwis Rejsomat.pl, wyszukiwarka rejsów, lotów i noclegów w jednym. Trzeba z czystym sumieniem przyznać, że z taką pomocą rejsy jachtem i ich planowanie stają się o wiele przystępniejsze.

Rejsy z Rejsomatem – organizacja od A do Z

Niewątpliwie jednym z największych atutów portalu i tym co go wyróżnia na tle podobnych serwisów, jest kompleksowe potraktowanie zagadnienia. Dzięki temu absolutnie wszystko, począwszy od wyboru trasy rejsu, poprzez zarezerwowanie noclegu, aż do zakupu biletów lotniczych możemy zrobić w jednym miejscu. Co niemniej ważne, strona posiada bardzo przejrzysty, intuicyjny interfejs, dzięki czemu absolutnie każdy bez trudu znajdzie na niej wszystkie potrzebne informacje, oszczędzając przy tym czas i unikając niepotrzebnego stresu.

Rejsy dla każdego

W Rejsomacie znajdziemy bogatą ofertę wyłącznie sprawdzonych ofert w różnych rejonach świata. Na szczególną uwagę zasługują rejsy po Adriatyku, w Chorwacji i Czarnogórze, rejsy w Grecji czy na Malcie i rejsy na Karaibach. Ponadto istnieje możliwość dobrania propozycji do indywidualnych oczekiwań i predyspozycji. Na portalu znajdziemy zatem zarówno standardowe rejsy wakacyjne, jak i dedykowane parom z dziećmi rejsy rodzinne oraz rejsy szkoleniowe stworzone z myślą o osobach, które chcą się rozwijać w żeglarskim rzemiośle. Dodatkowo, aby ułatwić wyszukanie najlepszej dla danego użytkownika oferty, strona została wyposażona w filtry pozwalające na zawężenie wyników wyszukiwań do konkretnych dat czy kierunków.

Wiesz za co płacisz

Wiadomo, że nikt nie chce kupować przysłowiowego kota w worku, dlatego twórcy portalu zadbali o to, aby każda oferta została w profesjonalny sposób opisana. Zatem po kliknięciu na konkretne rejsy, znajdziemy szczegółowe informacje na temat stopnia ich trudności, charakteru i specyfikacji jachtów, trasy żeglugi z uwzględnieniem portów, w których są planowane postoje, a także dostępnych atrakcji. Co więcej, w przypadku niektórych ofert pasażerowie mogą mieć wpływ na przebieg trasy, co będzie szczególnie istotne dla bardziej doświadczonych żeglarzy z aspiracjami w kierunku samodzielności.

Więcej niż rejsy

Jak wiadomo, wybierając się w rejsy nie wystarczy wykupienie konkretnej oferty. Trzeba jeszcze dotrzeć do portu docelowego, co najlepiej i najwygodniej zrobić samolotem. Aby pomóc nam w szybkim znalezieniu idealnej opcji Rejsomat.pl został wzbogacony o wyszukiwarkę lotów. Dzięki temu nie musimy już mozolnie sprawdzać jedna po drugiej stron poszczególnych przewoźników. To samo dotyczy miejsc noclegowych. Wszystko znajdziemy tu w jednym miejscu.

Wymarzone wakacje z gwarancją jakości

Rejsomat to gwarancja szybkiego, sprawnego i pewnego wyboru idealnej oferty wakacyjnej. Wszystkie proponowane nam rejsy są sprawdzone, więc ryzyko, kolokwialnie rzecz ujmując, „wtopienia” właściwie nie istnieje. Tym samym, po wybraniu idealnej oferty pozostaje nam już tylko spokojne oczekiwanie na urlop i nasz wymarzony rejs w Chorwacji czy na Karaibach, a później cieszenie się wypoczynkiem i pięknem widzianego z pokładu krajobrazu.

Oceń artykuł (2)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz