Materiał Partnera

Wadowickie Centrum Medyczno Rehabilitacyjne – poznaj jego zalety!

Wadowickie Centrum Medyczno Rehabilitacyjne – poznaj jego zalety!

Na terenie Polski w ostatnich kilkunastu latach powstało wiele ośrodków leczniczych, które można zaliczyć do prawdziwych centrów medycznych. Jednym z nich jest Wadowickie Centrum Medyczno Rehabilitacyjne, które wyróżnia się na tle tego typu placówek nowoczesnością, szeroko wyspecjalizowaną kadrą, a także oferowaniem diagnostyki oraz leczenia w wielu poradniach.

Gabinety wielospecjalistyczne

Wysokie standardy Wadowickiego Centrum Medyczno Rehabilitacyjnego (WCMR) utrzymywane są przede wszystkim dzięki współpracy z wykwalifikowaną kadrą lekarską, która posiada wieloletnią szpitalną praktykę zawodową. Swoją wiedzę wykorzystują oni w poradniach tej nowoczesnej przychodni, którą można uznać za jedną z najlepszych w Polsce. Ośrodek WCMR składa się z ok. 33 gabinetów specjalistycznych, m.in.: z rehabilitacji dzieci i dorosłych, ginekologii, chorób zakaźnych i hepatologii, chirurgii dziecięcej, pediatrii, chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, alergologii, pulmonologii, neurologii, dermatologii, psychologii, proktologii, urologii, neurochirurgii, czy diagnostyki chorób sutka. Dodatkowo, w Wadowickim Centrum Medyczno - Rehabilitacyjnym można skorzystać z usług gabinetu dietetyka, fitnessu medycznego, poradni wad postawy oraz gimnastyki korekcyjnej. To dlatego, ta przychodnia jest popularna w regionie powiatu wadowickiego, a nawet w całym województwie małopolskim. Nie brakuje również pacjentów z różnych zakątków Polski udających się na leczenie do tej placówki – szczególnym zainteresowaniem cieszy się terapia bólu.Nowoczesny sprzęt i systemy zarządzania

Szeroko wyspecjalizowana kadra lekarska i pielęgniarska to nie jedyne zalety Wadowickiego Centrum Medyczno Rehabilitacyjnego. Słynie ono również z nowoczesnego wyposażenia medycznego, na które składa się aparatura diagnostyczna, laboratoryjna, a także rehabilitacyjna. W ośrodku znajdują się innowacyjne oraz nowoczesne sprzęty, które swoimi standardami dorównują najlepszym europejskim klinikom specjalistycznym! Szczególną uwagę warto zwrócić na sprzęt rehabilitacyjny, który pozwala na leczenie bólu, a także służy do wykonywania różnego typu rehabilitacji. Na uwagę zasługują takie metody jak: laseroterapia, elektroterapia, magnetoterapia, ultrafonoforeza, krioterapia, ciepłolecznictwo, czy hydroterapia. Warto również wspomnieć o wdrożonych w strukturę ośrodka WCMR  systemach jakościowych i zarządczych. To dzięki wysokim kompetencjom logistycznym, pacjenci nie muszą czekać w długich kolejkach, a leczenie przebiega bardzo kompleksowo. Nowoczesny sprzęt i świetna kondycja finansowa placówki pozwalają również na przeprowadzanie bardzo wnikliwych analiz zdrowotnych danego pacjenta.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz