Materiał Partnera

W poszukiwaniu dobrej bazy wypadowej w Tatry

W poszukiwaniu dobrej bazy wypadowej w Tatry

Polskie łańcuchy górskie przyciągają swoim pięknem, a także rozwiniętą infrastrukturą turystyczną, tysiące wczasowiczów, zarówno w porze letniej, jak i zimowej. Wielokrotnie udając się na północ Polski, zastanawiamy się jednak, jaką miejscowość wczasową wybrać, aby spędzić czas pełen relaksu, aktywnego wypoczynku, a także zwiedzania pięknych obszarów urbanistycznych i naturalnych. W ostatnich latach bardzo polecane są ośrodki w Groniu u wjazdu do Białki Tatrzańskiej!

Dlaczego warto wybrać Groń?

Groń to piękna, mała miejscowość położona kilkadziesiąt kilometrów od Nowego Targu, a także od Zakopanego, która przyciąga turystów nie tylko walorami turystycznymi, ale także spokojem, brakiem wielkiego oblegania i zatłoczenia, a przy tym niezwykłą lokalizacją! To tam można zarówno spędzić górskie wczasy, pełne aktywności fizycznej, jak również potraktować to miejsce, jako idealną bazę wypadową do najpiękniejszych rejonów Tatr, Beskidów, czy Pienin. Z miejscowości Groń można zarówno samochodem, jak i rowerem szybko dotrzeć do Białki Tatrzańskiej, do Białego Dunajcu, czy nawet Bukowiny Tatrzańskiej. Jeśli jesteś zatem nastawiony, na odwiedzanie, jak największej ilości miejsc w górzystym rejonie małopolski, koniecznie udaj się również nad Jezioro Czorsztyńskie i do tamtejszego zamku!

Warto wiedzieć! Groń to nie tylko idealne miejsce wypoczynkowe, czy świetna baza wypadowa do dalszego zwiedzania. Miejscowość ta w porównaniu z Zakopanem, czy Białką Tatrzańską, wyróżnia się niższymi cenami noclegowymi. Ośrodki wczasowe, które tam działają, nie ustępują standardami zaś najlepszym kurortom Tatr…

Jaki ośrodek wypoczynkowy wybrać?

Poszukując miejsc noclegowych w miejscowości Groń, warto przede wszystkim zainteresować się szeroką ofertą Ośrodka Wczasowego „Groń-Placówka”. To tam można znaleźć zarówno ekskluzywne i tanie pokoje hotelowe urządzone w góralskim stylu, jak i też modne domki wczasowe, chętnie wynajmowane przez kolnie, czy obozy sportowe. Ośrodek ten przygotowany jest zatem na przyjmowanie różnych grup klientów, od samotnych wędrowców, przez rodziny z dziećmi, po nawet zespoły pracownicze, wyjeżdżające na wczasy integracyjne. Olbrzymią zaletą tego miejsca, jest zaś nie tylko atrakcyjna cena, smaczne jedzenie i najwyższy poziom komfortu, ale również liczne udogodnienia. Ośrodek ten zapewnia możliwość aktywnego spędzania czasu na basenie, w saunie, czy też na kortach tenisowych. Często organizowane są tam również konferencje oraz imprezy okolicznościowe. Jeśli marzysz zatem o pięknych ślubie w iście góralskim charakterze biesiady na białego rana, wybierz właśnie „Groń-Placówkę”! 

Opracowanie:
Groń, Kobylarzówka 76
tel. 18 265 63 43
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz