Materiał Partnera

W jaki sposób programowane są klucze samochodowe?

W jaki sposób programowane są klucze samochodowe?

Dzisiaj samochody, zwłaszcza wyjeżdżające wprost ze salonów, naszpikowane są elektroniką. Jest ona potrzebna między innymi dla zachowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa antywłamaniowego. Uszkodzenia kluczyka czy karty auta, lub jej zgubienie może niestety okazać się dla nas bardzo drogie. Wykonanie u producenta nowych elementów może nawet kosztować kilkaset złotych. Na szczęście na rynku działają również certyfikowane i innowacyjne podmioty, które zajmują się szeroką dziedziną dorabiania kluczy. Dowiedz się, jak są programowane te elektroniczne.

Technologia ADVANCED DIAGNOSTIC

Obecnie firmy zajmujące się dorabianiem kluczy, wielokrotnie wykorzystują urządzenia ADVANCED DIAGNOSTIC, które gwarantuje wysoką jakość, precyzję, błyskawiczność działań i bezpieczeństwo. Jeśli masz zatem problem z kluczem/kartą swojego samochodu, szukaj podmiotów, które właśnie opierają swoją pracę o takie sprzęty. To one zapewniają możliwość programowania kluczy, odczytu i kasowania błędów, czyszczenie zapisanych kluczy, programowania kluczy bezdotykowych, programowania kluczy oryginalnych i nieoryginalnych, programowania pilotów, a także czytania kodów PIN, odczytywania ID oprogramowania i silnika ECU.

Zalety technologii ADVANCED DIAGNOSTIC

Urządzenia ADVANCED DIAGNOSTIC, przede wszystkim są proste w obsłudze i zapewniają serwis wszystkich marek samochodowych. Wyświetlane dane podawane są w czasie rzeczywistym, a kompaktowa budowa pozwala na mobilność świadczenia usług w szerokim zakresie dorabiania kluczy. Jeśli chodzi zaś o sam sprzęt, warto wiedzieć, że podłącza się go do pojazdu za pomocą złącza OBD. Urządzenie posiada wyświetlacz dotykowy 320x240, interfejs magistrali CAN, a także port USB. Wszystkie aktualizacje wykonywane są za pomocą Internetu.

Dorabianie kluczy i awaryjne otwieranie aut 24h

Dorabianiem i programowaniem kluczy, zajmują się dzisiaj wielokrotnie firmy, które można zaliczyć do pogotowia 24h. To one są w stanie dojechać do klienta nawet kilkadziesiąt kilometrów, o każdej porze dnia i nocy. Najczęściej dotyczy to pomocy przy awaryjnym otwieraniu samochodów, czy drzwi do mieszkań. Największą zaletą doświadczonych i nowoczesnych firm, jest zaś to, że zawsze starają się przeprowadzić działanie bez konieczności uszkodzenia konstrukcji zamków itd.

Polecana firma – Auto Klucz

Jeśli poszukujesz dobrej firmy zajmującej się awaryjnym otwieraniem samochodów i mieszkań, komputerowym dorabianiem kluczy, czy też programowaniem kart/pilotów/kluczyków samochodowych, zgłoś się do pracowni AUTO KLUCZ. Jej największą zaletą jest świadczenie części usług całą dobę, czy korzystanie z takich nowoczesnych technologii, jak ADVANCED DIAGNOSTIC.

Opracowanie:
Stargard, Szczecińska 81
tel. 604 259 360
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz