Artykuł sponsorowany

Uzyskaj pomoc prawną w kancelarii adwokackiej Łukasza Sołtysa

Uzyskaj pomoc prawną w kancelarii adwokackiej Łukasza Sołtysa
W życiu każdego człowieka często zdarzają się różnego rodzaju sytuacje, wymagające pomocy prawnej, z którymi nie potrafi sobie sam poradzić. Warto skorzystać z profesjonalnych usług w miejscach takich jak kancelaria adwokacka Łukasza Sołtysa we Wrocławiu. Prawnik może bowiem skutecznie pomóc w rozwiązaniu problemów, nie tylko tych z finałem w sądzie, oraz doradzić w kwestiach dotyczących sporów.

Kancelaria prawna dla osób fizycznych

Z pomocy prawnika warto skorzystać jeszcze przed samodzielną wizytą w sądzie lub urzędzie. Adwokat jest osobą, którą powinno się darzyć zaufaniem i ze spokojem powierzyć jej rozwiązanie problemów. Przekazanie sprawy profesjonaliście często prowadzi do  łagodnego rozwiązania konfliktu. W kancelarii adwokackiej Łukasza Sołtysa pomoc uzyskają nie tylko przedstawiciele przedsiębiorstw, ale również osoby prywatne. Ponadto kancelaria świadczy usługi także online, poprzez kontakt mailowy, elastycznie podchodząc do potrzeb klientów. Pracownicy zapewniają o indywidualnym podejściu do każdej prowadzonej sprawy. Podejmują się każdego wyzwania i sumiennie działają zgodnie z najlepszym interesem klientów kancelarii, udzielając pomocy w przypadkach prostych oraz bardziej złożonych, wymagających dogłębnej analizy prawnej. W miejscu zasługującym na zaufanie to problemy człowieka powinny być na pierwszym miejscu.

W czym może pomóc kancelaria adwokacka?

Kancelaria adwokacka oferuje pomoc w sytuacjach, w których wymagana jest interwencja prawna, jak również w takich, w których należy rozstrzygnąć zgodność umowy z obowiązującymi ustawami oraz innymi przepisami prawnymi. Z czym konkretnie możesz zwrócić się do adwokata? Usługi prawne dla osób fizycznych obejmują takie gałęzie prawa jak:

  • prawo cywilne (np. umowy: kupna-sprzedaży, o dzieło, najmu, pożyczki, ubezpieczenia, odszkodowania),
  • prawo rodzinne (np. sprawy rozwodowe, o przyznanie, podwyższenie lub obniżenie alimentów, adopcja, ustalenie ojcostwa i macierzyństwa),
  • prawo pracy (np. odwołania od wypowiedzenia umów o pracę, odprawy, kary porządkowe),
  • prawo spadkowe (np. przyjęcie lub odrzucenie spadku, stwierdzenie nabycia spadku),
  • prawo karne (np. obrót pieniędzmi i papierami wartościowymi, ochrona informacji, ustalenie wiarygodności dokumentów),
  • prawo podatkowe (np. pomoc podczas kontroli podatkowych oraz w opracowywaniu procedur wewnętrznych w firmie, przygotowywanie wniosków oraz tworzenie i składanie skarg do sądów administracyjnych),
  • prawo o wykroczeniach (np. kary grzywny, kary nagany).
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz