Materiał Partnera

Usprawnienie funkcjonowania firmy dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu

Usprawnienie funkcjonowania firmy dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu

Firma do optymalnego rozwoju i prawidłowego zarządzania potrzebuje odpowiednich rozwiązań, do których zaliczyć można nowoczesne oprogramowanie komputerowe. Specjalistyczne programy przygotowane przez specjalistów są dostosowane do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa, a interfejs nie sprawia problemów w obsłudze. Czym konkretnie charakteryzuje się takie oprogramowanie?

Przyjemniejsza i łatwiejsza praca

Obsługa własnej działalności wymaga skupienia się na wielu jej aspektach, co wymaga od przedsiębiorcy dużego zaangażowania i niekiedy może być skomplikowane. Warto w takim wypadku wdrożyć odpowiednie oprogramowanie komputerowe, które pomoże w uporządkowaniu wszelkich danych związanych z prowadzeniem firmy oraz usprawni zarządzanie procesami. Jednym z doskonałych przykładów jest program oferowany przez producenta tego typu rozwiązań – firmę Softintegration Sp. z o.o., która oferuje innowacyjne oprogramowanie sBiznes. Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi praca z programem praktycznie nie wymaga specjalistycznych szkoleń czy czasochłonnego wdrożenia. Cena oprogramowania jest także konkurencyjna w stosunku do podobnych rozwiązań rynkowych.

Warto zwrócić uwagę na szeroką funkcjonalność oferowanego rozwiązania. System jest w pełni konfigurowalny, dzięki czemu każdy przedsiębiorca może dopasować do swoich potrzeb i wdrożyć te obszary, które odpowiadają prowadzonej przez niego działalności. Dobre oprogramowanie dla firm ma możliwość wprowadzenia szeregu uproszczeń, co znacząco usprawnia pracę, obniża koszty  oraz zwiększa wydajność.  Stosunkowo w łatwy sposób można wdrożyć ten program jak również zintegrować z innymi rozwiązaniami, które ewentualnie już funkcjonują w firmie. Warto podkreślić, że producent analizuje i szybko reaguje na sygnały od użytkowników programu co znajduje potwierdzenie w wielu pozytywnych referencjach. Program sBiznes obsługuje firmy o rozproszonej strukturze i znakomicie sprawdza się w Biurach Rachunkowych gdyż główną jego zaletą jest ergonomia pracy co szczególnie cenią sobie osoby pracujące z dokumentami księgowymi obsługujące wiele podmiotów.

Dodatkowe możliwości

Czytelny interfejs umożliwia także dynamiczne wyszukiwanie pożądanych danych w krótkim czasie, a eksporty danych do plików ułatwiają wymianę danych z innymi programami oraz są pomocne w ich przesyłaniu, np. e-dokumenty. Tego typu oprogramowanie wykorzystywane jest przez firmy o zróżnicowanym profilu działalności – korzystają z niego przedsiębiorstwa usługowe, handlowe, produkcyjne, oraz biura rachunkowe, kluby sportowe czy organizacje społeczne, tzw. NGO. Program doskonale sprawdza się również w restauracjach, barach, na obiektach sportowych oraz w placówkach służby zdrowia.

Warto zaznaczyć, że zarówno dla NGO jak i dla firm jednoosobowych program sBiznes z funkcją JPK oferowany jest w cenie bardzo promocyjnej.

Za pomocą specjalistycznego, nowoczesnego oprogramowania dla firm można w prosty sposób obsługiwać kadry i płace, rozliczenia z dostawcami i odbiorcami oraz prowadzić ewidencję w formie księgi handlowej, książki przychodów i rozchodów oraz w formie uproszczonej czyli ryczałtowej. Program komputerowy przeznaczony dla firm daje możliwość pełnej obsługi przeprowadzanych transakcji i kontrolowanie ich na obiektach zamkniętych. Generowanie dowolnych raportów i zestawień to spora funkcjonalność, a ochrona danych dzięki automatycznie tworzonej kopii bezpieczeństwa gwarantuje możliwość przywrócenia konkretnych plików nawet po poważnej awarii systemu.

Firma Softintegration Sp. z o.o. zapewnia bardzo atrakcyjne warunki współpracy dla firm informatycznych we współpracy przy dystrybucji sBiznes

Opracowanie:
Krosno, Armii Krajowej 3
tel. 13 436 37 17
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz