Artykuł sponsorowany

Usługi zegarmistrzowskie z firmą Zegarmistrz Artisan Henryk Cieszyński!

Usługi zegarmistrzowskie z firmą Zegarmistrz Artisan Henryk Cieszyński!

Tradycyjne zegarki mimo różnych, bardziej nowoczesnych zamienników nadal cieszą się bardzo dużą popularnością. Często również dostajemy je na pierwszą komunię świętą, w prezencie od bliskich lub po zmarłych osobach. Zarówno stare zegarki, jak i nowe mogą wymagać naprawy. Firma Zegarmistrz Artisan Henryk Cieszyński z Poznania oferuje kompleksowe usługi zegarmistrzowskie. Sprawdź!

Jakie usługi zegarmistrzowskie oferuje firma Artisan? 

Zegary mogą występować w różnej postaci. Niegdyś popularne były zegary drewniane z kukułką, które stawiało się na meblach bądź wieszało na ścianę. Obecnie wciąż panuje moda na zegary ścienne, jednakże o zupełnie innym wyglądzie. Do najbardziej popularnych jednak należą zegarki naręczne. Niezależnie od ich rodzaju, każdy z nich może się popsuć lub ulec drobnym usterkom. Naprawą zegarków i nie tylko, zajmuje się firma Artisan Henryk Cieszyński z Poznania. Jest to zakład, który od wielu lat oferuje usługi zegarmistrzowskie w tym naprawy, renowacje starych zegarów, dorabianie części, sprzedaż czy odnawianie i serwis tych urządzeń.

Jeśli jakieś części w zegarze lub zegarku naręcznym wymagają wymiany bądź naprawy, również można zgłosić się do zegarmistrza. Pracownicy firmy Artisan oferują liczne akcesoria serwisowe, m.in. baterie do zegarka, sprężynki, szkiełka, uszczelki czy paski w wielu kolorach i wszystkich rozmiarach. Paski można wymieniać dowolnie, uzyskując w ten sposób nowy wygląd zegarka. Ponadto firma oferuje barometry i kukułki antyczne i współczesne, zegary kominkowe, drewniane, zegary pałacowe czy nawet pozytywki oraz artykuły kolekcjonerskie. 

Dlaczego warto skorzystać z usług w ofercie firmy Artisan?

Artisan to wielopokoleniowa i rodzinna firma zegarmistrzowska. Prowadzą ją doświadczeni zegarmistrzowie, którzy wykonują swoje obowiązki z pasją i zaangażowaniem. Są także miłośnikami czasomierzy takich jak chronografy, zegary z kukułką lub kurantem, antycznych czy podłogowych zegarów stojących. Zapewniają kompleksową renowację, naprawę, rozbiórkę i montaż każdego zegara, niezależnie od jego stanu. 

Firma współpracuje także z antykwariatami i pracowniami, które chwalą sobie jakość wykonywanych usług zegarmistrzowskich. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie i w profesjonalny sposób zajmą się każdym zleceniem. Zakład wykona prace zarówno dla osób indywidualnych, jak i muzeów, kolekcjonerów czy pasjonatów starych zegarków. Na miejscu można także zakupić różne akcesoria i zegary lub zegarki, a sama sprzedaż obejmuje również usługi serwisowe i fachowe doradztwo ze strony pracowników. 

Opracowanie:
Poznań, Wodna 4
tel. 61 852 24 29
Oceń artykuł (2)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz