Artykuł sponsorowany

Usługi Zegarmistrzowskie Kazimierz Rudzionek: co powinieneś wiedzieć przed przekazaniem starego zegarka do naprawy?

Usługi Zegarmistrzowskie Kazimierz Rudzionek: co powinieneś wiedzieć przed przekazaniem starego zegarka do naprawy?

Znalazłeś na strychu zegarek, który okazał się rodzinną pamiątką, ale niestety nie działa? A może posiadasz w swojej kolekcji antyczny czasomierz, który wymaga drobnej naprawy? Samodzielne próby wyeliminowania usterki mogą zakończyć się tragicznie. Jeżeli nie chcesz ryzykować poważniejszym uszkodzeniem, oddaj swój zegarek profesjonaliście z Usługi Zegarmistrzowskie Kazimierz Rudzionek.

Renowacja starych zegarków – to się opłaca!

Nie wszystkie zegary mogą zostać zreperowane, ale zawsze warto przeprowadzić próbę renowacji. Zdarza się, że egzemplarze, które na pierwszy rzut oka wyglądają na niezdatne do naprawy, posiadają jedynie drobne, łatwe do wyeliminowania wady. Doświadczony zegarmistrz z zakładu Kazimierza Rudzionek zajmie się każdym elementem zegarka, przywracając oryginalny wygląd koperty, szkła, tarczy czy paska. Oczywiście, najważniejszym punktem renowacji jest przywrócenie pracy mechanizmu, dlatego w ramach oferowanych usług zegarmistrz dokładnie wyczyści wnętrze czasomierza i wymieni zużyte części. Priorytetem dla specjalisty jest osiągnięcie takiego efektu, aby właściciel miał poczucie, że posiada oryginalny sprzęt. W zależności od stopnia uszkodzenia zegara prace naprawcze mogą trwać od kilku godzin do nawet kilku miesięcy.

Naprawa zegarów – jak wygląda?

W pierwszej kolejności zegarmistrz z zakładu Kazimierza Rudzionek rozbiera zegar na części – wyjątek stanowią dobrze zachowane egzemplarze, których mechanizm jest w pełni sprawny, a interwencja dotyczy elementów zewnętrznych.

Odnowienie starego zegara to żmudna procedura, która wymaga olbrzymiego skupienia, cierpliwości i dokładności. W niektórych przypadkach konieczne jest sprowadzanie oryginalnych elementów z zagranicy, przez co praca jest znacznie wydłużona.

mówi pracownik firmy.

Usługi Zegarmistrzowskie Kazimierz Rudzionek – kiedy warto z nich skorzystać?

Usługi Zegarmistrzowskie Kazimierz Rudzionek realizuje różnorodne zlecenia, niemniej wielu klientów zgłasza się do zakładu z czasomierzami o wartości sentymentalnej. Jeżeli jesteś w posiadaniu zegarka, będącego pamiątką rodzinną, warto zdecydować się na przeprowadzenie renowacji. Długoletnie doświadczenie i wiedza na temat zegarów sprawiają, że zegarmistrz ożywi nawet najbardziej ospały mechanizm i da Twojemu urządzeniu nowe życie.

Firma Usługi Zegarmistrzowskie Kazimierz Rudzionek oferuje szeroki zakres usług związanych z naprawą i konserwacją zegarków oraz zegarów różnych marek i typów. Specjalizując się w nietypowych naprawach, firma zajmuje się zarówno zegarami stołowymi, bufetowymi, ściennymi, jak i podłogowymi. Szczególną uwagę przywiązują do konserwacji antyków. W ofercie firmy znajduje się również szybka wymiana szkiełek, pasków oraz baterii zegarkowych. Działając na rynku od 1948 roku, firma zdobyła szerokie doświadczenie w naprawie zegarków i zegarów marek z różnych części świata.

Opracowanie:
Gdańsk, Podwale Staromiejskie 62/68
tel. 509 141 669
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz