Materiał Partnera

Usługi najlepszych firm z branży pomocy drogowej

Usługi najlepszych firm z branży pomocy drogowej

Stale zwiększająca się liczba użytkowników pojazdów mechanicznych, a także odsetek wypadków drogowych, powodują, iż na rynku bardzo dynamicznie rozwijają się firmy z branży pomocy drogowej. Niestety wiele z nich oprócz holowania nie jest w stanie zapewnić kierowcom odpowiedniej obsługi. Warto zatem wybierać przedsiębiorstwa o innowacyjnych usługach oraz o nowoczesnym sprzęcie drogowym.

Pomoc drogowa 24h na trasach krajowych i europejskich

Pierwszą zaletą najlepszych firm z branży pomocy drogowej jest oferowanie obsługi klientów indywidualnych i biznesowych dwadzieścia cztery godziny na dobę. Istotne jest również to, że w pełni profesjonalne podmioty są w stanie udzielać wsparcia kierowcom, których problemy dotknęły zarówno na trasach krajowych, jak i europejskich – w przypadku awarii na terenie państw sąsiadujących i nie tylko, wielokrotnie bardziej opłacalne będzie, lecz też czasochłonne, wsparcie polskich pomocy drogowych.

Szerokie usługi pomocy drogowej

Wiele firm z branży pomocy drogowej jest w stanie zapewnić tylko i wyłącznie holowanie oraz lawetowanie auta. Inaczej jest w przypadku innowacyjnych firm, które stale modernizują swoje parki pojazdów ratunkowych. Mowa między innymi o przedsiębiorstwie Auto-Hol Pomoc Drogowa z Garwolina, które zapewnia bardzo szeroki zakres usług. Mowa oczywiście o holowaniu zepsutych samochodów osobowych i dostawczych, holowania aut pokolizyjnych, transportowaniu pojazdów o różnych gabarytach (od quadów po maszyny budowlane), czy też o doraźnej pomocy, na którą składa się: dowóz brakującego paliwa, uruchamianie pojazdów z rozładowanymi akumulatorami, czy też wymiany uszkodzonego koła. Najlepsze firmy są przygotowane na dostarczenie własnych produktów. Na szczególną uwagę zasługują jednak podmioty, które specjalizują się również w wyciąganiu pojazdów z rowu, czy błota lub stawiania aut na koła po dachowaniu. Tego typu specjalistyczne działania wymagają zatrudniania kadry przeszkolonych pracowników, a także posiadania nowoczesnego sprzętu.

Usługi dodatkowe  – wynajem lawet

Rozważając doraźną, bądź stałą współpracę z pomocą drogową warto zwrócić uwagę na jej usługi dodatkowe. To one mówią o tym, czy dane przedsiębiorstwo skupione jest na ciągłym rozwoju. Niektóre firmy oferują swoje parkingi, inne działają również, jako sklepy motoryzacyjne, a jeszcze inne idą w stronę profesjonalnego wynajmu lawet do celów przewozowych. Z takich usług korzystają dealerzy samochodowi, zakłady mechaniki pojazdów, firmy logistyczno-transportowe, rolnicy, czy okazjonalnie klienci indywidualni, którzy chcą na lawecie przewieźć w określone miejsce swój pojazd. Istotne jest jednak posiadania prawa jazdy na prowadzenia lawety – te według statystyk posiada coraz więcej osób.

Opracowanie:
Garwolin, Spacerowa 58B
tel. 603 972 542
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz