Materiał Partnera

Usługi informatyczne dla klientów indywidualnych i biznesowych

Usługi informatyczne dla klientów indywidualnych i biznesowych

Dzisiejsze usługi informatyczne nie muszą dotyczyć tylko i wyłącznie komputerów czy Internetu, ale również wszystkich elementów zaliczanych do tak zwanej wysokiej technologii. Najpopularniejsze jest oczywiście serwisowanie komputerów, tworzenie stron internetowych, a także prace związane z obsługą różnych urządzeń teleinformatycznych. Tego typu działalność usługową skierowaną do klientów indywidualnych i biznesowych prowadzi firma Pro Bit Comp.

Serwisowanie komputerów

Nasycenie społeczeństwa komputerami jest bardzo duże – Polska zalicza się do krajów ze społeczeństwem informacyjnym, w którym bardzo ważnymi narzędziami funkcjonowania i rozwoju są komputer i Internet. Według danych statystycznych GUS, aż 82% polskich gospodarstw domowych ma przynajmniej jeden komputer, a 78% z nich posiada dostęp do Internetu szerokopasmowego. To dlatego szybki rozwój notują takie podmioty serwisowe, jak firma Pro Bit Comp, które obsługują zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Warto bowiem wiedzieć, że jeśli chodzi o przedsiębiorstwa, aż 95% z nich wykorzystuje w swoich strukturach sieć połączonych ze sobą komputerów, a z usług w chmurze obliczeniowej korzysta ponad jedna trzecia firm zaliczanych do dużych przedsiębiorstw. To właśnie one często wymagają podejmowania stałej współpracy z takimi podmiotami jak Pro Bit Comp – terminowe usługi serwisowe są bardzo pożądane, ponieważ duże awarie systemów informatycznych, a także urządzeń elektronicznych generują w firmach olbrzymie straty. Warto posłużyć się również kolejną statystyką, która wykazuje, że co drugie statyczne gospodarstwo domowe wykorzystuje usługi informatyczne takich firm jak Pro Bit Comp przynajmniej raz w roku.

Działania marketingu internetowego – tworzenie stron www

Działania marketingowe przeniosły się dzisiaj w dużej mierze w przestrzeń internetową. To dlatego bardzo ważne jest posiadanie strony internetowej, która będzie kompatybilna z różnymi systemami oraz urządzeniami – zarówno PC, jak i smartfonami. Warto jednak wiedzieć, że nie każdy usługobiorca zleceń informatycznych jest przygotowany na zaprojektowanie i wykonawstwo wyróżniającej się strony internetowej. Najlepiej korzystać z usług specjalistów Pro Bit Comp. Ich kompetencje graficzne oraz informatyczne pozwalają na stworzenie strony www spójnej z prowadzoną działalnością. Szata wizualna zawsze jest precyzyjnie projektowana tak, aby była idealnie dopasowana do wizerunku danej marki. Olbrzymią zaletą takich wykonawców stron internetowych jak Pro Bit Comp są również kompetencje związane z filmowaniem. Wideofilmowanie uroczystości – chrzcin, komunii, ślubów – stanowi olbrzymią zaletę przy projektowaniu stron. Takie kompetencje potwierdzają bowiem doskonałą znajomość wysokiej technologii i kultury obrazkowej. Dzisiejsze nowoczesne strony internetowe wyróżniają się licznymi animacjami, a także filmami promocyjnymi. Jeśli postawisz na takie rozwiązania, może mieć pewność, że pierwszy krok w marketingu internetowym przyniesie wymierne korzyści.

Opracowanie:
Abramów, Lubartowska 21
tel. 508 099 910
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz