Materiał Partnera

Usługi geodezyjne - inwentaryzacje i obsługa realizacji

Usługi geodezyjne - inwentaryzacje i obsługa realizacji

Osoby, które czasami widujemy przy drodze lub na terenie budowy z notesem i ołówkiem w ręku, z aparaturą pomiarową, pełnią ważną funkcję. To geodeci, którzy odpowiadają za pomiary, tworzenie map do celów projektowych, inwentaryzacje powykonawcze czy przygotowania do inwestycji. Gdy sami potrzebujemy pomocy usług specjalisty z zakresu geodezji, warto skorzystać z doświadczonej firmy, która zapewni usługi na wysokim poziomie.

Biuro Usług Geodezyjnych, którym zarządza pan Ireneusz Grządkowski, to miejsce, w którym uzyskają Państwo pomoc w zakresie usług dotyczących inwentaryzacji budynków, pomiarów i usług kartograficznych. Przygotujemy dla Państwa mapy do celów prawnych czy celów projektowych. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, profesjonalnie podchodząc do każdego klienta. Dzięki temu, że w pracy wykorzystujemy ogromną wiedzę, którą nieustannie poszerzamy na szkoleniach oraz doświadczenie, a także specjalistyczny sprzęt, podejmujemy się realizacji każdego nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia.

Usługi firmy geodezyjnej

Pomoc profesjonalnego geodety sprawdza się, gdy budujemy dom lub musimy uregulować stan prawny działek czy nieruchomości. Dzięki niemu wiemy jak wyznaczyć poprawnie fundamenty, jak postawić proste ściany czy jak wytyczyć płot między naszą działką a terenem sąsiada. Specjalista w tym zakresie potrzebny jest też, gdy konieczne jest rozgraniczenie i podział nieruchomości, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, redakcja map czy pomiary realizacyjne. Jednak jest to również osoba, która zaplanuje przebieg wszystkich najważniejszych instalacji w naszym domu lub budynku gospodarczym. Decydując się na współpracę z firmą oferującą tego rodzaju usługi, należy sprawdzić jej doświadczenie, oraz uprawnienia osób z nią współpracujących. Wybierając Biuro Usług Geodezyjnych, mają Państwo pewność, że Państwa zlecenie będą realizować osoby odpowiednio wykształcone, doświadczone oraz z indywidualnym podejściem do każdej sprawy. Rzetelnie realizujemy wszystkie usługi, dotrzymując terminów oraz pozostając w nieustannym kontakcie z osobą zlecającą pomiar.

Zakres usług geodety

Analizując ofertę danej firmy, na pierwszy plan wysuwa się oczywiście zakres oferowanych przez nią usług. Im więcej możliwości współpracy tym więcej zaoszczędzimy czasu i znacznie ograniczymy koszty. Taka firma poradzi sobie z każdym zleceniem kompleksowo, sprawnie i szybko realizując poszczególne zadania. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować projekt podziału terenu zarówno na działki budowlane, jak i rolne. Świadczymy cieszące się popularnością usługi kartograficzne. Dziś trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez map. Służą one jako podstawa wytyczania granic działek czy są wykorzystywane podczas wydawania zgody na budowę domu. Na co dzień współpracujemy z firmami, instytucjami, jak i osobami indywidualnymi. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie specjalistyczny sprzęt wysokiej jakości, który pozwala nam na wykonywanie szczegółowych i precyzyjnych pomiarów w krótkim czasie. Dzięki temu nie muszą Państwo długo czekać na realizację swojego zlecenia.

Opracowanie:
Sandomierz, Kościuszki 4
tel. 506 142 573
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz