Materiał Partnera

Usługi geodezyjne i kartograficzne

Usługi geodezyjne i kartograficzne

Dziś nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez map. I nie chodzi tu jedynie o mapy geograficzne. Zgłaszamy się do specjalisty, gdy chcemy wybudować dom, podzielić działkę czy wytyczyć jej nowe granice. Usługi geodezyjne i kartograficzne to szereg pomiarów realizacyjnych lub inwentaryzacyjnych, pomoc w obsłudze inwestycji czy rozgraniczeniu i podziale nieruchomości.

Firma Invest-geo to przedsiębiorstwo działające w branży geodezyjnej od 2010 roku. Znajduje się w Kielcach a jej właścicielem jest pan Przemysław Osika. Zdajemy sobie sprawę, że z pomocy geodety mogą dziś skorzystać zarówno osoby indywidualne, małe firmy, duże przedsiębiorstwa czy urzędy miasta, dlatego nasza oferta dostosowana jest do potrzeb każdego z potencjalnych klientów. Nieustannie poszerzamy wiedzę, inwestujemy w nowoczesne rozwiązania i podchodzimy do każdego zlecenia w sposób kompleksowy.


Usługi geodety

Geodezja to nauka zajmująca się ustalaniem kształtu Ziemi. Geodeta to osoba, która wykonuje prace i pomiary związane z małymi powierzchniami. Nowoczesne techniki geodezyjne pozwalają przeprowadzić szczegółowe badania niemal każdej powierzchni. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każde nawet najbardziej skomplikowane zlecenie a co za tym idzie zadowolić najbardziej wymagających klientów. Praca geodety jest bardzo wymagająca i związana jest z posiadaniem odpowiednich zezwoleń. W naszym zespole pracownicy dysponują uprawnieniami geodezyjnymi nadawanymi przez Komisję Kwalifikacyjną ds. Uprawnień Zawodowych w Dziedzinie Geodezji i Kartografii. Daje to Państwu gwarancję, że wszystkie nasze pomiary wykonywane są w sposób rzetelny, oraz mogą zostać wykorzystane do procedur urzędowych. Pomoc geodety jest nieoceniona, gdy chcemy zbudować dom, wytyczyć granice działki lub sprawdzić czy zostały one poprawnie wytyczone.

Kiedy skorzystać z pomocy geodety?

Do geodety powinniśmy udać się, gdy planujemy budowę domu. Dokonując adaptacji mapy, sprawdzając granice działki i upewniając się, że budynek będzie miał proste ściany geodeta pozwoli nam zaoszczędzić dużo czasu, stresów i pieniędzy. Pomoże wytyczyć osie budynku, jego punkty główne i osie ścian zewnętrznych, wewnętrznych, położenie tarasu. Geodeta wyznacza również poziom posadzki, określa przebieg przyłączy i sprawdza czy prace przebiegają zgodnie z początkowymi ustaleniami. Zakres naszej oferty jest bardzo szeroki. Staramy się na bieżąco odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Oferujemy opracowanie map do celów projektowych, map do celów prawnych, przygotowanie map 3D, tyczenie obiektów budowlanych, inwentaryzację powykonawczą obiektów budowlanych, rozgraniczenia nieruchomości, sprawdzamy stan prawny nieruchomości, wykonujemy wznowienie znaków czy granic działek. Wspomagamy działania mające na celu sprawdzenie pionowości obiektów, odkształceń i przemieszczeń budynków dbając o bezpieczeństwo wszystkich osób korzystających z takich miejsc.

Opracowanie:
Kielce, Barwinek 5 lok. 31
tel. 512 621 528
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz