Materiał Partnera

Usługi fryzjerskie w salonie Ultra Violet

Usługi fryzjerskie w salonie Ultra Violet

Odpowiednia stylizacja włosów potrafi ukryć mankamenty urody i wydobyć z twarzy to, co w niej najlepsze. Dobry fryzjer nie tylko nada naszej fryzurze odpowiedni kształt i odcień, ale zadba również o kondycję włosów. W salonie Ultra Violet, którego właścicielką jest Nina Timofieieva, skorzystamy ze świadczonych na najwyższym poziomie usług fryzjerskich z zakresu strzyżenia, stylizacji, koloryzacji czy pielęgnacji.

Strzyżenie i koloryzacja włosów

Udając się do salonu fryzjerskiego, często obawiamy się efektu, jaki zostanie uzyskany. Dlatego tak ważna jest, aby swoje włosy oddawać tylko w ręce sprawdzonych stylistów fryzur. Planując wizytę w  salonie Ultra Violet, możemy być pewni profesjonalnej i miłej obsługi. Pracujący w nim styliści fryzur uważnie wysłuchają tego, jakie są nasze oczekiwania względem fryzury, a także zaproponują własne pomysły, biorąc pod uwagę zarówno kształt twarzy, jak i rodzaj włosów. Chętnie wykonają również fryzury okazjonalne, wieczorowe, komunijne czy ślubne. Nie tylko obetną i ułożą włosy, nadając fryzurze kształt, ale podejmą się również ich pielęgnacji oraz koloryzacji.

Z farbowania włosów korzysta coraz więcej kobiet, zarówno starszych, jak i młodych, które chcą delikatnie podkreślić swoją naturalną barwę włosów lub potrzebują konkretnej zmiany. Z usługi też coraz chętniej korzystają panowie. Farbowanie już od lat nie jest tylko zabiegiem, który ma ukryć siwiznę. Nowe technologie oraz umiejętności fryzjerskie profesjonalistów sprawiają, że coraz chętniej decydujemy się na zmianę wizerunku poprzez pofarbowanie włosów.  W salonie fryzjerskim Ultra Violet, który znajduje się w Bielsku-Białej,  możemy skorzystać z różnych metod koloryzacji. Ich bogactwo, a także różnorodność efektów, jakie możemy uzyskać, sprawiają, że każdy znajdzie wariant odpowiedni dla siebie.

Poprawa kondycji włosów dzięki zabiegowi botoksu

Fryzjerzy z salonu, którego właścicielką jest Nina Timofieieva, poza podstawowymi usługami fryzjerskimi, proponują również skorzystanie z cieszącego się dużym zainteresowaniem zabiegu botoksu na włosy. Dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów ze składnikami odżywczymi potrafi on poprawić kondycję włosów przez ich regenerację i odbudowę. Świetnie sprawdzi się więc u osób, które marzą o miękkich, elastycznych i pełnych blasku włosach.

Fryzjerzy z salonu Ultra Violet zaznaczają, że botoks na włosy jest zabiegiem nieinwazyjnym, który korzystnie wpływa przede wszystkim na kondycję włosów, a także na ich wygląd. Można go wykonać o każdej porze roku. Jeśli odpowiednio będziemy pielęgnować po nim nasze włosy, możemy cieszyć się fantastycznym efektem nawet przez kilka miesięcy. Nic więc dziwnego, że botoks cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Opracowanie:
Bielsko-Biała, Bystrzańska 114
tel. 60 816 49 09
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz