Materiał Partnera

Usługi dekarskie oferowane przez Daw-Bud

Usługi dekarskie oferowane przez Daw-Bud

Budowa obiektu to inwestycja wieloetapowa. By obiekt był bezpieczny i w pełni funkcjonalny, konieczne jest wykonanie go zgodnie z projektem oraz obowiązującymi przepisami budowlanymi. Wpływ na jakość i trwałość konstrukcji ma między innymi pokrycie dachowe. To ono chroni budynek przed nieprzewidzianymi warunkami atmosferycznymi, dlatego jego wykonanie warto zlecić zaufanej firmie, takiej jak Daw-Bud. Co znajdziemy w jej ofercie? Sprawdź!

Budowa dachu od podstaw

Dach to część budynku, którą wykonuje się niemal na samym końcu. Nie oznacza to jednak, że jest mniej istotna niż reszta etapów budowy. Pokrycie dachowe ma za zadanie chronić nas przed różnego typu opadami, a także zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Dlatego budowę dachu warto zlecić zaufanym wykonawcom. Bardzo duże znaczenie ma stworzenie solidnej więźby dachowej. To na niej spocznie ciężar dachówek, komina oraz innych akcesoriów, dlatego musi zostać solidnie wykonana. Warto także przemyśleć wybór materiału, z którego wykonany będzie dach. W przypadku starych więźb wykonanych z cieńszych belek sprawdzi się lekka blachodachówka, natomiast gruba i solidna konstrukcja utrzyma ciężkie dachówki ceramiczne.

Kompleksowe modernizacje dachu

Czasem już istniejący dach wymaga modernizacji. Z wiekiem pokrycie traci bowiem ja jakości i traci swoje parametry, co znacznie wpływa na bezpieczeństwo i komfort użytkownika danego obiektu. Jak jednak sugeruje pracownik firmy Daw-Bud:

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w usługach dekarskich już od wielu lat. Doświadczenie naszych pracowników oraz wykorzystywanie wyłącznie sprawdzonych technik, pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Jedną z często wybieranych przez naszych klientów usług, jest modernizacja dachu. Wykonuje się ją w wielu sytuacjach, na przykład gdy chcemy przekształcić strych na poddasze użytkowe lub też w sytuacji, kiedy obecne pokrycie dachowe zawodzi i nie zabezpiecza obiektu.

Firma podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia i oferuje klientom kompleksowe rozwiązania w korzystnych cenach.


Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz