Materiał Partnera

Usługa zabezpieczania medycznego imprez masowych – Lukasmed Łukasz Chodakowski

Usługa zabezpieczania medycznego imprez masowych – Lukasmed Łukasz Chodakowski

Na imprezach masowych np. koncertach, czy wydarzeniach sportowych – dosyć często zdarzają się wypadki. W przypadku, gdy mamy do czynienia z dużym skupiskiem ludzi, mogą przytrafiać się sytuacje niebezpieczne dla życia i zdrowia. Istnieje duże ryzyko omdleń, ataków serca. A także agresywnych zachowań. Nierzadko również słyszy się o przedawkowaniach alkoholu. Warto więc zatrudnić firmę medyczną taką jaką jest Lukasmed Łukasz Chodakowski.

Dlaczego warto zatrudnić firmę medyczną na imprezę masową?

Firmy medyczne specjalizują się w ratownictwie medycznym i zabezpieczaniu imprez masowych. Jedną z takich jest Lukasmed Łukasz Chodakowski. Spełnia ona wszystkie wymogi prawne. A mianowicie posiada niezbędny sprzęt oraz doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. W razie zagrożenia życia i zdrowia danej osoby – udziela pierwszej pomocy, leczy na miejscu oraz transportuje do szpitala. Z jej oferty mogą skorzystać organizatorzy koncertów, festiwali w plenerze, pikników, wydarzeń kulturalnych.

Kompleksowe zabezpieczenie medyczne imprez

Organizator wydarzenia musi dopilnować tego, aby jej uczestnicy mogli bezpiecznie brać w nim udział. Musi być ono odpowiednio zabezpieczone na określonych warunkach. Warto wiedzieć, że masowe imprezy liczą ponad 1000 osób. W przypadku, gdy osoba zajmująca się ich przygotowywaniem, nie zapewni odpowiednich warunków medycznych, to złamie prawo. A to podlega odpowiedzialności karnej. Goście zaś zwyczajnie nie będą czuli się bezpiecznie. A więc specjalistyczna pomoc medyczna jest konieczna. Najlepiej jest więc zwrócić się do firmy medycznej.

Na „masówkach” jej pomoc jest wręcz niezbędna

. – mówi specjalista. W każdym bowiem momencie może być potrzebna pomoc ratownika. Ryzyko niewydolności oddechowej, czy przedawkowania narkotyków jest znacząco zwiększone. A tutaj liczy się szybkie działanie. Szybki transport do szpitala może uratować komuś życie lub zdrowie. Służby zabezpieczające imprezę zaś potrafią ocenić stan osoby poszkodowanej, udrożnić drogi oddechowe itp.

Opracowanie:
Zielona Góra, Błotna 1C
tel. 788 517 844
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz