Materiał Partnera

Urządzenie chłodnicze typu bi-block split – dla komór chłodniczych

Urządzenie chłodnicze typu bi-block split – dla komór chłodniczych

Obecnie różnego rodzaju podmioty handlowe i produkcyjne takie, jak magazyny, ośrodki przetwórstwa żywności, czy też masarnie i sklepy wielkopowierzchniowe, wykorzystują w swoich strukturach nowoczesne komory chłodnicze. Ich ważną częścią są różne urządzenia, do których należą agregaty skraplające wraz z pozostałym osprzętem. Dzisiaj popularnie wykorzystywane na rynku są między innymi te typu bi-block split. Poznaj ich charakterystykę!

Cechy urządzeń chłodniczych bi-block split

Urządzenia bi-block split wyróżniają się przede wszystkim swoją konstrukcją, która umożliwia na przykład montowanie ich na ścianie komory chłodniczej, czy też na jej dachu. Sprzęty te wyróżniają się także swoją niewielką gabarytowością, a także cichą pracą – można je zatem z powodzeniem zastosować w pomieszczeniach o ograniczonych możliwościach, dotyczących wykorzystania przestrzeni. Same urządzenia chłodnicze bi-block split, zbudowane są zaś z agregatów skraplających w obudowie, wentylatorowych chłodnic, a także ze złożonej automatyki wraz ze sterownikami. Zakres wydajności najlepszych sprzętów tego typu, to w zależności od temperatury, moc od 600 do 4800 W.

Do najważniejszych zalet nowoczesnych urządzeń chłodniczych bi-block split dedykowanych dla handlu i przemysłu, zalicza się: agregaty przystosowane do pracy w warunkach zewnętrznych, posiadanie rur chłodniczych zakończonych szybkozłączkami, możliwość montażu urządzeń w podłogach, zastosowanie kapilarnego sprężenia gazów, wysoka moc, niski pobór energii przy wysokich obrotach pracy, a także możliwość dowolnej kalibracji ustawień, poprzez elektroniczne przyrządy sterownicze wraz z klawiaturą. Warto również wspomnieć o możliwości przystosowaniu urządzeń bi-block split do podłączeń oświetlenia komory chłodniczej, czy też mikrowyłącznika jej drzwi.

Gdzie warto wdrażać urządzenie chłodnicze bi-block split?

Urządzenia chłodniczne bi-block split dedykowane m.in. dla komór chłodniczych, warto stosować przede wszystkim w restauracjach, hotelach, w spółdzielniach mleczarskich, masarniach, hurtowniach, większych sklepach, w zakładach przemysłowych, w ośrodkach producenckich warzyw, roślin ozdobnych, lodów, żywności, a także w stacjach paliwowych, obiektach szpitalnych, czy w stołówkach. To właśnie takie grupy klientów biznesowych oraz publicznych, obsługuje renomowana firma Techno-Cold sp. z o.o., która zajmuje się profesjonalnymi działaniami wdrożeniowymi najwyższej technologii chłodniczej. Urządzenia bi-block split produkowane i dystrybuowane przez to przedsiębiorstwo, wyróżniają się zaś swoją niezawodnością, a także solidnością wykonania.

Opracowanie:
Macierzysz, Wojska Polskiego 7
tel. 22 452 59 36
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz