Materiał Partnera

Urządzenia szpiegowskie dostępne na rynku

Urządzenia szpiegowskie dostępne na rynku

Urządzenia szpiegowskie wykorzystywane są dzisiaj w różnych celach. Próba wykrycia małżeńskiej zdrady, czy złodzieja dokumentów w firmie, to niełatwe zadanie, o ile nie wykorzystamy profesjonalnych sprzętów oferowanych przez dystrybutorów mniejszych urządzeń elektronicznych, oraz ich podzespołów. Dowiedz się, jaką elektronikę szpiegowską oferują dzisiaj ich najlepsi dystrybutorzy.

Lokalizatory pojazdów

Do urządzeń szpiegowskich, ale również zabezpieczających przed kradzieżą, należy zaliczyć tak zwane lokalizatory pojazdów. To one dzisiaj są wykorzystywane nie tylko dla ochrony mienia klientów indywidualnych, ale także biznesowych. Szczególnie często inwestują w nie taksówkarze, rolnicy, firmy budowlane, a także przedsiębiorstwa transportowe. Lokalizatory z powodzeniem można zastosować również w łodziach, czy także w motocyklach. Szukając zaś na rynku odpowiedniego nadajnika, musi pamiętać o tym, aby pozwalał on na wykonywanie pozycjonowania trzema najbardziej wiarygodnymi metodami. Mowa o technologiach GPS, +AGPS, oraz +3LBS. Tu polecanym produktem jest między innymi BLOW Lokalizator GPS BL002 78-635 z samochodowy z przyłączem. Pozwala on na śledzenie położenia i trasy w czasie rzeczywistym, za pomocą darmowej aplikacji Android, iOS – GPSONE. Namierzanie możliwe jest również dzięki darmowej platformie www.gps903.net. Niekiedy te urządzenia są stosowane przez przewoźników towarów, w celu lokalizowana przez biurowych spedytorów swoich taborów.

Warto wiedzieć! Dla zabezpieczenia swoich roszczeń, np. przy wypadkach, warto również kupować do pojazdów specjalistyczne kamery samochodowe. Wśród firm transportu osób i towarów, są one prawdziwym standardem.

Elektroniczne podsłuchy

Kolejnym urządzeniem szpiegowskim są elektroniczne podsłuchu, w formie sond i stetoskopów, wyposażonych w system ładowania oraz w słuchawki. Tego typu urządzenia są w stanie przenikać ściany z pustego żelbetonu, ze szkła, czy też murów. Najmniejsze sprzęty radzą sobie bez problemów z grubościami przekraczającymi 40 centymetrów, zapewniając czysty odsłuch bez różnego rodzaju szumów. Podsłuchy tego typu wykorzystują często klienci indywidualni, do wykrywania zdrad w związkach i małżeństwach. Według statystyk niewierny mąż lub żona, najczęściej swoje rozmowy telefoniczne, zaczynają – wbrew wcześniejszym praktykom – prowadzić w łazienkach, czy innych odosobnionych pomieszczeniach. Elektroniczny Podsłuch Stetoskop Sonda może pomóc w utwierdzeniu się w danym przekonaniu.

Kamery i dyktafony

O ile rodzajów dyktafonów jest na rynku bardzo wiele i są one łatwo dostępne, tak kamery szpiegowskie występują już w odmiennych gatunkach. Oczywiście możemy zaliczyć do nich urządzenia monitoringu terenów oraz budynków – tu warto zwrócić uwagę na kamerę obrotową BLOW H-353 – ale typowo szpiegowskimi sprzętami, są kamery instalowane w zegarach ściennych lub stojących, czy też w zwykłych zegarkach. To je można wykorzystywać np. przy kontrolowaniu zachowań opiekunek dla dzieci, czy też ekip sprzątających. Jeśli jesteś zatem zainteresowany kupnem nowoczesnego oraz taniego sprzętu szpiegowskiego, powinieneś zwrócić się ku ofercie firmy HENRYX.PL, która zapewnia także wysokiej klasy kamery inspekcyjne, czy metalowe kamery MINI DV z detekcją ruchu i FullHD.

Opracowanie:
Warszawa, Grochowska 337
tel. 22 810 52 55
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz