Materiał Partnera

Urządzenia przemysłowe

Urządzenia przemysłowe

Wybierając narzędzia i urządzenia przemysłowe warto wybierać jedynie te wysokiej jakości od najlepszych na rynku producentów. Gwarantują one łatwość użycia, sprawne działanie i bezpieczeństwo osób, które z nich korzystają. Jednocześnie mamy gwarancję, że posłużą nam one przez lata. Na rynku możemy spotkać szereg modeli najbardziej popularnych urządzeń jak wiertarki, szlifierki, wciągarki czy rozruszniki. Wybór odpowiedniego sprzętu to ważna decyzja w każdym przemyśle!

Przedsiębiorstwa specjalizujące się w sprzedaży urządzeń przemysłowych jak firma Orjan z Gdańska to miejsca, które skupiają wyspecjalizowanych pracowników zdolnych doradzić, jaki sprzęt będzie najlepszy dla naszej firmy. Współpracujemy z najlepszymi producentami narzędzi i urządzeń pneumatycznych. Zdajemy sobie sprawę, że przy obecnej ilości rodzajów oraz modeli sprzętów możemy mieć problem z wyborem tych najlepszych. Nieustannie dokształcamy się, obserwujemy oferty na rynku i śledzimy bieżące trendy.

Bogata oferta to podstawa

W cyklu rozwojowym każdej firmy przychodzi moment, gdy potrzebujemy zakupić nowy sprzęt. Co jakiś czas należy również wymienić lub uzupełnić sprzęty zniszczone bieżącą eksploatacją. Szukając dostawców narzędzi warto wybierać tych, którzy mogą pochwalić się bogatą ofertą produktów. Tym samym zapewniamy sobie jedno źródło, w którym znajdziemy wszystkie sprzęty potrzebne na każdym etapie pracy czy produkcji. W naszym sklepie znajdą Państwo między innymi:

  • wiertarki,
  • rozruszniki pneumatyczne,
  • pompy membranowe,
  • pompy tłokowe,
  • ręczne wciągniki łańcuchowe,
  • szlifierki,
  • wciągarki pneumatyczne,
  • wózki ręczne,
  • akcesoria linii pneumatycznych.

Dodatkowo odpowiadając na potrzeby naszych klientów dysponujemy szeroką ofertą narzędzi hydraulicznych oraz elektrycznych. Cały czas poszerzamy i aktualizujemy nasz asortyment. Co ważne również dla naszych klientów nie tylko sprzedajemy wymienione produkty, ale również prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich sprzedawanych narzędzi i urządzeń.

Silniki pneumatyczne

Jednym z produktów, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów jest silnik pneumatyczny. Jest to uniwersalne źródło napędu wielu rodzajów maszyn i urządzeń. Wykorzystywany jest przy obróbce rur, w branży chemicznej i farmaceutycznej, motoryzacyjnej czy przy przetwórstwie żywności. Ma znaczną przewagę nad silnikami elektrycznymi, choćby taką, że nie emituje spalin, oraz może zaoferować szeroki zakres prędkości i momentów. Takie silniki przydadzą się tam, gdzie wymagany jest napęd obrotowy. Dużą ich zaletą jest również mały rozmiar oraz niewielka waga, jak również odporność na przeciążenia i możliwość zmiany kierunku obrotu. Sprzężone powietrze jest bezpieczne w użyciu oraz ekologiczne. Silniki takie idealnie sprawdzają się w miejscu gdzie istnieje realne zagrożenie pożarem czy wybuchem. Ich moc zależy od ciśnienia. Oferujemy kompaktowe i niezawodne silniki o mocy wyjściowej od 0,1 do 6,5 kW, które zapewniają wysoką moc względem masy.

Opracowanie:
Gdańsk, Dywizji Wołyńskiej 6a lok. 3
tel. 58 306 83 52
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz