Materiał Partnera

Urządzenia energetyczne i grzejne od firmy Żeliwne Bartosz Miara

Urządzenia energetyczne i grzejne od firmy Żeliwne Bartosz Miara

Pomimo wielu nowoczesnych grzejników na rynku, dużą popularnością cieszą się grzejniki żeliwne, charakterystyczne szczególnie dla starszego budownictwa i wnętrz aranżowanych w stylu retro. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że utrzymują ciepło dłużej, niż inne grzejniki. Cechuje je także bardzo duża trwałość oraz możliwość skutecznego odnowienia bez utraty jakości. Wysokiej klasy kominki i grzejniki żeliwne oferuje firma Retro House ze Zgierza.

Nowy grzejnik w stylu retro? To możliwe!

Grzejniki żeliwne cechuje przede wszystkim duża wytrzymałość na ciśnienie i odporność na korozję. Posiadają one dużą pojemność wodną co oznacza, że nagrzewają się powoli, ale też dużo wolniej stygną. Ich charakterystyczny design i budowa żeberkowa pozwalają na aranżację pomieszczenia w stylu retro, ale sprawdzają się także w projektach modernistycznych i klasycznych.

Firmy zajmujące się produkcją grzejników żeliwnych są w stanie dostosować produkt pod względem wyglądu, rozmiaru i wykończenia tak, aby był on zgodny z preferencjami klienta. Jak mówią specjaliści z firmy Żeliwne:

Grzejniki wykańczane są techniką malowania proszkowego przy użyciu farb z palety firmy DuPoint, co w znaczący sposób podnosi trwałość naszego produktu jak i walory estetyczne.


Bogate wzornictwo oraz szeroka gama kolorystyczna
pozwalają dopasować grzejniki żeliwne do każdego wnętrza, ale firma w swojej ofercie posiada również możliwość odnowienia grzejnika klienta, np. w przypadku kupna mieszkania w bloku z tzw. „wielkiej płyty”, gdzie tego typu urządzenia grzejne były standardem.

Renowacja grzejników żeliwnych składa się z wielu etapów, poczynając od czyszczenia żeber ze starych warstw farby, poprzez płukanie grzejnika i usuwanie zanieczyszczeń z jego wnętrza, aż po dwuetapowe malowanie proszkowe przy użyciu lakierów amerykańskiego producenta - firmy Axalta. Fachowcy z firmy Żeliwne oferują przy tym pomoc w transporcie oraz wniesieniu i zniesieniu grzejników, ponieważ kolejną cechą charakterystyczną tego typu produktów jest dość duża waga, więc taka usługa to spore udogodnienie.

Retro House – produkty grzejne dla twojego domu

Przedsiębiorstwo Bartosza Miary posiada w ofercie grzejniki żeliwne, CO oraz zawory retro, które są modnym, designerskim uzupełnieniem instalacji ogrzewania. W Retro House znajdziemy także osłonki, klucze do odpowietrzników, grzejniki łazienkowe oraz urządzenia elektryczne. Firma Żeliwne posiada w sprzedaży także kominki w stylu retro, co pozwala w kompleksowy sposób zadbać o ciepło w domu. Jakość, trwałość oraz nietuzinkowy wygląd proponowanego asortymentu, to główne cechy wyróżniające produkty firmy Żeliwne Bartosz Miara na rynku.

Opracowanie:
Zgierz, Boya-Żeleńskiego 31 lok. 18
tel. 509 851 741
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz