Materiał Partnera

Urząd Gminy Brzeźnica – zrealizowane inwestycje, kontakt

Urząd Gminy Brzeźnica – zrealizowane inwestycje, kontakt

Brzeźnica to gmina położona w województwie małopolskim. Mieszka w niej około 10 000 tysięcy mieszkańców – to stan na 2017 rok. Znajduje się niedaleko Krakowa, Wadowic oraz Oświęcimia. Na ulicy Krakowskiej możemy znaleźć Urząd Gminy, którego pracownicy zawsze służą pomocą! W jaki sposób możemy się z nim skontaktować? Co warto wiedzieć o zrealizowanych inwestycjach? Sprawdź to!

Bieżące inwestycje w gminie Brzeźnica

Każdego roku realizowanych jest wiele inwestycji na terenie gminy Brzeźnica. Jako przykład warto wymienić stworzenie Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnego dla zamieszkujących powyższy teren. W budynku znajduje się m.in. zakład podstawowej opieki zdrowotnej, odział rehabilitacji, apteka oraz różne lokale usługowe.

Inną inwestycją Gminy Brzeźnica jest budowa Centrum Rekreacji i Wypoczynku, które zlokalizowane jest w Łączanach. Znajdują się tam alejki spacerowe, piękne drzewa i krzewy, nowe ogrodzenie oraz urządzenia do siłowni plenerowej. Co więcej, obecne są też elementy małej architektury takie jak stół do szachów czy ławeczki.

Przy udziale środków zewnętrznych stworzono także salę gimnastyczną w Marcyporębie dla uczniów i lokalnej społeczności, w tym osób niepełnosprawnych. Natomiast dzięki środkom z Unii Europejskiej udało się wyremontować Dom Kultury w Sosnowicach, jak i zakupić laptopy wraz z oprogramowaniem dla uczniów tamtejszych szkół podstawowych.

Jak można skontaktować się z Urzędem Gminy Brzeźnica?

Istnieje kilka sposobów na skontaktowanie się z powyższą instytucją. Jak dodaje pracownik z Urzędu Gminy Brzeźnica:

Zainteresowani mogą do nas zadzwonić pod podane numery na stronie internetowej lub wysłać e-maila na adres, który również tam się znajduje. Co więcej, od poniedziałku do piątku można także przyjść do nas osobiście.

Inną możliwością jest załatwienie sprawy w serwisie ePUAP. Wspomniany Urząd Gminy Brzeźnica posiada własną Elektroniczną Skrzynkę. Wystarczy zalogować się na tej stronie (trzeba mieć Profil Zaufany) i wysłać zapytanie.

Opracowanie:
Brzeźnica, Krakowska 109
tel. 33 879 20 29
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz