Materiał Partnera

Upięcia ślubne

Upięcia ślubne

Na ślubie każdy chce wyglądać rewelacyjnie, a w szczególności Panna Młoda, która tego dnia ma wszystko najpiękniejsze. Bardzo istotna jest odpowiednia fryzura, która musi podkreślać urodę kobiety, być praktyczna, wygodna i utrzymać się przez cała noc. Powinna też pasować do naszej osobowości i całej kreacji na ten wyjątkowy wieczór. Poznaj najmodniejsze fryzury ślubne. Jakie upięcia ślubne wybierają Panny Młode?

Koki i upięcia

Koki i upięcia są niezwykłe efektowne i eleganckie. Kiedyś były wybierane przez członków rodziny królewskiej. Przetrwały w modzie do dziś i to najczęściej wybierany rodzaj fryzury ślubnej. W zależności od dodatków i biżuterii mogą pasować do każdego stylu i klimatu. Gładkie koki idealnie nadadzą się dla podkreślenia rysów twarzy i doniosłości tego dnia. Bez problemu do takiej fryzury doczepi się welon, żywe kwiaty lub inne ozdoby ślubne. Do wyboru mamy wiele różnych upięć, takich jak kok hiszpański, kok z warkoczem, upięcie na bok, wysoki kok w stylu baleriny i inne. Zyskały taką popularność, gdyż są wytrzymałe na szalone tańce wykonywane tego wieczoru, więc cały czas wygląda się w niej bardzo dobrze oraz nie jest gorąco w takiej fryzurze.

Luźne upięcia włosów z warkoczem

Upięcia z warkoczem to romantyczne fryzury idealne dla Pani Młodej z długimi włosami. Są niezwykle urokliwe, dziewczęce i naturalnie wyglądają. To hit wśród fryzur na wesele. Są najbardziej pożądane, a wygląd zależy od fantazji fryzjera i upodobań Panny Młodej. Tym uczesaniem ukryjesz mankamenty urody takie, jak duży nos, wysokie czoło i inne. Na pierwszy rzut oka będzie widoczna zjawiskowa fryzura ślubna, która odwróci uwagę od niedoskonałości urody. Gdy mamy cienkie włosy, albo chcemy stworzyć naturalną, dziewczęcą fryzurę, wybieramy tzw. kłos, czyli warkocz spleciony z cieńszych pasemek przekładany na przemian. Tego typu upięcie powoduje, że włosów jest więcej. Piękny efekt uzyskamy z kilku warkoczy upiętych w jeden kok. Jeśli chcemy pozostawić włosy w części rozpuszczone, możemy przerwać warkocze w połowie i wypuścić kuc. Warkocze raczej nie pasują do stylu eleganckiego i  glamour. Również to nieodpowiednie rozwiązanie do włosów śliskich i gładkich. Najlepiej jeśli odpowiednia fryzurę zostanie dobrana np. w Pasja Salon Fryzjerski Anna Kleina.

Upięcia ślubne z lokami

Gdy decydujemy się na woalkę lub inne spinki to właśnie upięcie ślubne z lokami pięknie będzie współgrać z takimi dodatkami. Takie fryzury kojarzą się ze ślubem na plaży czy wśród natury. Pięknie wygląda na nich wianek, czy pojedyncze żywe kwiaty. Ostatnio modne stały się ozdobne opaski, które w zwiewnych lokach będą pięknie się prezentować, dodając uroku każdej Pannie Młodej.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz