Artykuł sponsorowany

Ubezpieczenie szkolne dla dzieci i młodzieży z Eureka – co obejmuje?

Ubezpieczenie szkolne dla dzieci i młodzieży z Eureka – co obejmuje?

Wielu rodziców sądzi, że ubezpieczenie szkolne działa wyłącznie na terenie placówki i kończy się wraz z zakończeniem zajęć dydaktycznych. Nic bardziej mylnego! Jak wyjaśnia pracownik agencji Eureka, odszkodowanie z NNW jest wypłacane w sytuacji, gdy do wypadku dojdzie w czasie lekcji obowiązkowych i dodatkowych, w drodze do i ze szkoły, na wycieczkach oraz obozach. Co więcej, ochrona obejmuje także okres ferii zimowych, wakacji oraz świąt.

Ubezpieczenie szkolne – odszkodowanie NNW

Polisa szkolna to zabezpieczenie zdrowia i życia ucznia. Dzięki wykupieniu ubezpieczenia opiekunowie zyskują gwarancję wypłaty świadczeń w przypadku śmierci, nieszczęśliwego wypadku oraz trwałego uszczerbku na zdrowiu.

Podstawowy zakres polisy obejmuje m.in. uszkodzenia głowy, narządów wzroku i słuchu, klatki piersiowej, kręgosłupa, narządów płciowych, miednicy i najczęściej spotykanych urazów kończyn dolnych i górnych. Warto przy tym zaznaczyć, że ubezpieczenie w szkole nie zapewnia pokrycia leczenia nowotworów oraz takich schorzeń jak sepsa. Jeżeli rodzice chcieliby zapewnić dziecku taką ochronę, muszą wykupić dodatek

– wyjaśnia agent z Eureka. Zdarza się, że jedno TU oferuje kilka różnych wariantów ubezpieczenia, dlatego warto skorzystać z pomocy pośrednika i dobrać pakiet, który w pełni odpowiada potrzebom dziecka i rodzica.

Ubezpieczenie szkolne rozszerzone – zakres ochrony

Indywidualne ubezpieczenie szkolne NNW obejmuje szereg dodatkowych ochron m.in. zwrot kosztów antybiotykoterapii, wizyt lekarskich, a nawet OC w życiu prywatnym. Niektóre Towarzystwa ubezpieczeniowe zapewniają także pomoc prawnika oraz informatyka w sytuacji, kiedy dziecko padnie ofiarą prześladowania w internecie. W zakres ochrony wchodzą także pomoc psychologiczna oraz usługi assitance w zakresie transportu medycznego.
Z pomocą agenta z Eureka dobierzesz ubezpieczenie dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz stylu życia dziecka. To szczególnie istotne, jeżeli Twoja pociecha pasjonuje się kontuzjogennymi sportami i chętnie uczestniczy w zajęciach ruchowych.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz