Materiał Partnera

Ubezpieczenie plan na zdrowie - prywatna opieka medyczna.

Ubezpieczenie plan na zdrowie - prywatna opieka medyczna.

Wypadki zdarzają się zazwyczaj w najmniej oczekiwanych momentach. Zawsze wiążą się z jakąś stratą, dlatego w celu zabezpieczenia finansowego uczestnika niepożądanego zdarzenia powstały ubezpieczenia. Ich zadaniem jest rekompensata szkód poniesionych w wyniku wypadku. Jednym z ubezpieczeń jest Plan na Zdrowie. Na czym ono polega i kto może z niego skorzystać?

Plan Na Zdrowie – dla kogo?

Z ubezpieczenia Plan na Zdrowie mogą skorzystać osoby fizyczne (także te prowadzące działalność gospodarczą), firmy i instytucje. Ten przywilej obejmuje osoby, które nie ukończyły jeszcze 65 lat. Co ciekawe, skorzystać z niego mogą również ich partnerzy życiowi (do 65. roku życia) oraz ich dzieci do 18. roku życia (lub do 25, jeśli nadal się uczą).

Na czym polega ubezpieczenie?

Zaletą Planu na Zdrowie jest jego elastyczność. Każdy, kto się nie niego zdecyduje, może dopasować zakres ochrony do swoich potrzeb. Ubezpieczenie obowiązuje, jeśli do wypadku doszło po wykupieniu Planu Na Zdrowie, a jego negatywne skutki pojawiły się
u poszkodowanego w okresie do 2 lat po zdarzeniu. Poza podstawowym pakietem medycznym, do wyboru są również ubezpieczenia dodatkowe: W Ciężkiej Chorobie,
W Leczeniu Nowotworu i W Trosce o Ciebie.
Jeśli zdecydujesz się na któryś
z pakietów, będą Ci przysługiwać prywatne konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne
i pomoc w przypadku choroby.

Plan na Zdrowie – ubezpieczenia dodatkowe

Jak wyjaśnia przedstawiciel firmy PZU Ubezpieczenia Tuszyn: Oprócz ubezpieczenia podstawowego warto zdecydować się na przynajmniej jedno ubezpieczenie dodatkowe. Skorzystanie z któregoś z ubezpieczeń dodatkowych zapewni lepszą ochronę w przypadku niepożądanego zdarzenia.

Ubezpieczenie W Ciężkiej Chorobie to możliwość korzystania z usług prywatnych placówek PZU Zdrowie przez rok. Ten program gwarantuje pomoc w przypadku 16 chorób, do których należą m.in. udar, stwardnienie rozsiane, choroba Alzhaimera i utrata wzroku. Jeśli zdecydujesz się na ubezpieczenie W Leczeniu Nowotworu, w przypadku zachorowania na nowotwór złośliwy, będziesz mógł przez 3 lata wykonywać badania diagnostyczne i brać udział w konsultacjach lekarskich w placówkach PZU Zdrowie. Będzie Ci również przysługiwała pomoc finansowa.

Ostatnie ubezpieczenie dodatkowe, W Trosce o Ciebie, występuje w aż trzech zakresach – Ogólnym, Rozszerzonym i Kompleksowym. Od wyboru wariantu zależy rodzaj konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych oraz zabiegów ambulatoryjnych, z których będziesz mógł skorzystać. Dodatkowo, w przypadku zakresu Kompleksowego, oferta obejmuje też zabiegi rehabilitacyjne i szczepienia. Warto zapoznać się z dokładnymi warunkami wymienionych ubezpieczeń i zdecydować się na którąś z opcji.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz