Artykuł sponsorowany

Ubezpieczenie na życie w ofercie firmy Urszula Siedlecka i Andrzej Siedlecki Ubezpieczenia

Ubezpieczenie na życie w ofercie firmy Urszula Siedlecka i Andrzej Siedlecki Ubezpieczenia

Do najpopularniejszych rodzajów ubezpieczeń zaliczymy niewątpliwie polisę na życie. Dlaczego tak ważne jest tego rodzaju zabezpieczenie? Ubezpieczenie na życie stanowi swego rodzaju wsparcie w najtrudniejszych momentach, np. gdy zmagamy się z powrotem do zdrowia po wypadku, lub gdy doświadczymy śmierci bliskiej osoby. Firma Urszula Siedlecka i Andrzej Siedlecki Ubezpieczenia przedstawi zalety takiego rozwiązania!

Z czego składa się polisa na życie?

Rodzaj ubezpieczenia na życie jaki wybierzemy - a co za tym idzie wybór tego, co podlega ochronie - zależy wyłącznie od naszych preferencji. Specjaliści z firmy Urszula Siedlecka i Andrzej Siedlecki Ubezpieczenia dopasują zakres składki do indywidualnych potrzeb. Polisa może obejmować sytuacje takie jak:

  • śmierć ubezpieczonego lub bliskiej osoby (współmałżonka, rodzica, dziecka),

  • doświadczenie trwałego inwalidztwa lub nieszczęśliwego zdarzenia losowego skutkującego ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu,

  • zachorowanie na chorobę określaną jako ciężką, w tym nowotwór,

  • pobyt w szpitalu,

  • urodzenie dziecka,

Zabezpieczenie w postaci polisy zapewnia nam m.in. pokrycie kosztów związanych z pogrzebem, kosztami leczenia oraz rehabilitacją.

Oferta firmy Urszula Siedlecka i Andrzej Siedlecki Ubezpieczenia

Ponad 20 lat doświadczenia zapewniło agencji ubezpieczeniowej Urszula Siedlecka i Andrzej Siedlecki Ubezpieczenia wyjście naprzeciw Klientom indywidualnym. Wykwalifikowani pracownicy posiadają dostęp do najlepszych ofert największych towarzystw ubezpieczeniowych.

Z zakresu ubezpieczeń na życie firma oferuje:

  • ubezpieczenia posagowe,

  • ubezpieczenia kapitałowo-ochronne,

  • ubezpieczenia inwestycyjne,

  • ubezpieczenia otwartych grup z rozbudowaną ochroną ubezpieczeniową.

Priorytetem firmy jest odnalezienie najlepszego rozwiązania dla Klienta. Agencja ubezpieczeniowa stawia na dobry kontakt, dzięki czemu nie musimy martwić się o zawiłości dokumentacji - specjaliści z Urszula Siedlecka i Andrzej Siedlecki Ubezpieczenia rozwieją wszystkie wątpliwości. Dzięki temu będziemy spokojni oraz otrzymamy wsparcie w najtrudniejszych momentach.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz