Artykuł sponsorowany

Ubezpieczenie na życie i inne polisy oferowane przez firmę Ubezpieczenia I Finanse Marek Pawłowicz

Ubezpieczenie na życie i inne polisy oferowane przez firmę Ubezpieczenia I Finanse Marek Pawłowicz

Towarzystwa ubezpieczeniowe oraz agenci oferują rozmaite produkty, które określa się mianem ubezpieczeń. Polisy można podzielić na kilka grup. Wśród nich są między innymi ubezpieczenia komunikacyjne, zdrowotne, na życie, czy też pracownicze. Polisy na życie kupuje się po to, aby zapewnić wsparcie finansowe bliskim osobom na wypadek śmierci lub innego wypadku. Oprócz tego są takie polisy, które dają możliwość inwestowania kapitału. Ubezpieczenia na życie sprzedaje firma Ubezpieczenia I Finanse Marek Pawłowicz. Dlaczego warto skorzystać z jej usług i jakie jeszcze polisy sprzedaje?

W jakim celu wykupuje się polisy na życie?

Ubezpieczenia na życie to jedne z najczęściej oferowanych produktów przez towarzystwa i agentów ubezpieczeniowych. W swojej ofercie ma je również firma Ubezpieczenia I Finanse Marek Pawłowicz. Tego typu polisy mają na celu zabezpieczyć finansowo bliskie osoby ubezpieczonego. Pieniądze z tytułu tego ubezpieczenia wypłacane są, gdy osoba, która je wykupiła, umarła. Oprócz tego istnieją polisa, które mogą być jedną z form inwestowania pieniędzy. Ponadto agenci ubezpieczeniowi oferują dodatkowe usługi w ramach polisy na życie. Decydując się na ich wykupienie, możemy liczyć np. na wsparcie finansowe po wypadku lub w trakcie choroby. Jak informuje agent ubezpieczeniowy Marek Pawłowicz, dodatkowe wsparcie finansowe na czas choroby jest szczególnie ważne w sytuacji, gdy choroba uniemożliwia wykonywanie czynności zawodowych lub osoba chora wymaga opieki i nie zarabia pieniędzy. Mając ubezpieczenie na życie, istnieje możliwość dokupienia rozmaitych umów zdrowotnych i wypadkowych stanowiących wsparcie finansowe w tej trudnej sytuacji.

Jakie inne ubezpieczenia oferuje firma Ubezpieczenia I Finanse?

Oprócz polis na życie agent ubezpieczeniowy Marek Pawłowicz, oferuje swoim klientom również inne produkty. Wśród nich znajdziemy między innymi ubezpieczenia na zdrowie, polisy grupowe i indywidualne, ubezpieczenia pracownicze, a także ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków i zabezpieczenia kredytów. Uzupełnieniem oferty są produkty emerytalne oraz fundusze inwestycyjne. Firma Ubezpieczenia I Finanse działa na terenie Wałbrzycha w województwie dolnośląskim.  

Agent ubezpieczeniowy Marek Pawłowicz wyróżnia się szeroką wiedzą na temat różnego rodzaju ubezpieczeń, a do tego zawsze jest doskonale przygotowany do swojej pracy. Dzięki temu jest w stanie udzielić wszelkich informacji o sprzedawanych produktach, a także doradza klientom, jaką ochronę, w ich sytuacji, warto posiadać. Polisy zawsze są dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Korzystając z usług oferowanych przez firmę Ubezpieczenia I Finanse możemy mieć pewność, że ochrona ubezpieczeniowa jest realizowana na najwyższym poziomie.

Opracowanie:
Wałbrzych, Broniewskiego 65c/27
tel. 602 107 226
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz