Artykuł sponsorowany

Ubezpieczenie domu w ofercie multiagencji ubezpieczeniowej Prestige AM

Ubezpieczenie domu w ofercie multiagencji ubezpieczeniowej Prestige AM

Dom jest ważnym miejscem dla każdego człowieka, dlatego należy o niego szczególnie dbać. Oprócz remontu i innych prac, które trzeba wykonać posiadając budynek mieszkalny, warto jest też zwrócić uwagę na jego ubezpieczenie. W razie wystąpienia zdarzenia losowego, polisa ubezpieczeniowa domu, daje możliwość otrzymania rekompensaty. Sprawdź, co warto wiedzieć na temat ubezpieczeń majątkowych i jaką ofertę posiada multiagencja Prestige AM.

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniu domu?

W życiu każdego człowieka zdarzają się nieoczekiwane zdarzenia losowe, jak zalanie, pożar, burza z piorunami, awaria instalacji czy kradzież. W związku z tym, powinno się zadbać o całe nasze wartościowe mienie, jak samochody i nieruchomości, poprzez zawarcie ubezpieczenia majątkowego. Posiadając dom, należy szczególnie zatroszczyć się o jego zabezpieczenie finansowe, gdyż jest on miejscem wyjątkowym dla każdego człowieka. Najlepiej zrobić to poprzez podpisanie polisy ubezpieczeniowej w doświadczonej multiagencji Prestige AM, w której można otrzymać profesjonalne wsparcie w wyborze odpowiedniego i najkorzystniejszego wariantu ubezpieczenia domu. Dzięki otrzymanej rekompensacie finansowej w razie wystąpienia szkody, można bez problemu i dodatkowych kosztów przywrócić budynek do stanu pierwotnego.

Jedną z najważniejszy decyzji, jaką należy podjąć podpisując polisę jest jej zakres. Posiadając określone stałe elementy majątku ruchomego w domu, również należy o nim pamiętać. Rzetelny agent ubezpieczeniowy z firmy Prestige AM zapyta o wszystkie szczegóły domu, począwszy od lokalizacji, roku budowy, użytych materiałów do budowy, a także rodzaju elewacji, dachu, okien, drzwi, sposobu ogrzewania, poprzez wykończenie wnętrza (tynki, podłogi), zabudowy mebli kuchennych czy umeblowanie innych pomieszczeń, a skończywszy na sprzętach RTV i AGD. Doradca ubezpieczeniowy, znając wszelkie dokładne informacje, powinien przygotować kilka opcji polis do wyboru, pochodzących z różnych firm ubezpieczeniowych. Ubezpieczenie należy również wybrać ze względu na stopnień ochrony przed różnymi nieprzewidzianymi zdarzeniami, będącymi wynikiem działania niesprzyjających warunków pogodowych lub osób trzecich.

Zalety posiadania dobrej polisy ubezpieczeniowej domu

Bardzo dużą zaletą zawierania polisy ubezpieczeniowej w multiagencji Prestige AM Agnieszki Sibielak,  jest możliwość negocjowania cen przez agenta z różnymi towarzystwami i firmami ubezpieczeniowymi. Dzięki temu można liczyć na uzyskanie ubezpieczenia na korzystnych warunkach, zarówno jeżeli chodzi o ryzyko oraz cenę. Ważną informacją dla osób, chcących ubiegać się o kredyt hipoteczny na zakup lub budowę domu, jest fakt, że w ich przypadku, aby go otrzymać, trzeba posiadać polisę ubezpieczeniową. Nie bez znaczenia przy podpisywaniu umowy ubezpieczeniowej są także zdarzenia, których nie obejmuje polisa. Trzeba zawsze zapoznać się dokładnie z warunkami ubezpieczenia.

Istotną kwestią, o której nie można zapomnieć, jest całkowita suma ubezpieczenia domu, która powinna być adekwatna do jego stanu faktycznego. W placówce ubezpieczeniowej Prestige AM, zawsze można liczyć na pomoc przy wątpliwościach dotyczących polisy oraz na możliwość rozłożenia płatności na raty, co jest dużym udogodnieniem. Co więcej, Prestige AM oferuje swoim klientom szereg sprawdzonych usług związanych z ubezpieczeniami komunikacyjnymi, na życie i medycznymi czy turystycznymi. 

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz