Materiał Partnera

Ubezpieczenie dla ucznia – zadbaj o swoje dziecko

Ubezpieczenie dla ucznia – zadbaj o swoje dziecko

Dzieci często korzystają z grupowych ubezpieczeń szkolnych – nie jest to rozwiązanie godne polecenia, gdyż tego typu oferta nie jest dopasowana do indywidualnych potrzeb naszej latorośli. Zadbajmy o bezpieczeństwo i dobro naszych dzieci i postawmy na ubezpieczenie NNW, które spełni nasze oczekiwania. Dowiedz się, jakie zdarzenia obejmuje tego typu ubezpieczenie oraz czym się kierować, żeby wybrać najlepszą ofertę spośród wielu dostępnych.

Ubezpieczenie NNW dla uczniów

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków jest niezwykle ważne. Wszędzie bowiem mogą zdarzyć się sytuacje, prowadzące do groźnego uszczerbku zdrowia uczniów i studentów. Ubezpieczenie działa nie tylko w danej placówce edukacyjnej, ale także w drodze do niej, w tracie zajęć pozalekcyjnych oraz w domu, na placu zabaw, na wakacjach i podczas uprawnia sportów. Na rynku znajduje się mnóstwo ofert – zastanawiasz się, którą wybrać? Zasięgnij porady specjalistów z cenionej przez klientów firmy Dykta Ubezpieczenia w Gdańsku.  Eksperci poznają Twoje oczekiwania i znajdą ofertę, która spełni wszystkie kryteria i przede wszystkim – będzie indywidualnie dopasowana do potrzeb Twojego dziecka. Firma oferuje także ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia nieruchomości, polisy na życie oraz ubezpieczenia na czas podróży. Warto także zaznaczyć, że w szerokiej ofercie firmy znajdują się także ubezpieczenia dla biznesu uwzględniające pracowników, mienie firmy, budynek, pojazdy (zarówno małe, jak i duże floty) oraz OC działalności gospodarczej.

Co obejmuje ubezpieczenie?

Pamiętajmy, że najlepsze ubezpieczenia są dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Wówczas mamy pewność, za co płacimy i co otrzymamy w ramach polisy. Przedmiotem ubezpieczenia tego rodzaju są następstwa nieszczęśliwych wypadków, polegające na uszkodzeniu ciała bądź rozstroju zdrowia, które prowadzi do trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci osoby ubezpieczonej. Definicja mówi, że nieszczęśliwy wypadek jest to nagłe zdarzenie wywołane zewnętrzną przyczyną, w następstwie której ubezpieczony zostaje poszkodowany – doznaje uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia lub umiera. W praktyce mowa np. o ranach wymagających szycia, złamaniach, oparzenia, wstrząśnienia mózgu lub zdarzeniach, wskutek których dziecko zostanie w szpitalu dłużej niż jeden dzień. Ubezpieczenie chroni także osoby uprawiające sport rekreacyjne, w ramach szkolnych zajęć sportowych, podczas obozów sportowych oraz uczniów, którzy trenują regularnie i intensywne.

Ubezpieczenie NNW dzieci i młodzieży szkolnej jest bardzo ważne i warto z niego skorzystać. Pamiętajmy, żeby starannie wybrać ofertę, gdyż różnią się one między sobą wariantowością omawianego ubezpieczenia oraz możliwościami jego rozbudowania o szereg dodatkowych opcji.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz