Materiał Partnera

Uatrakcyjni swoje eventy! Wykorzystaj nowoczesne fotobudki

Uatrakcyjni swoje eventy! Wykorzystaj nowoczesne fotobudki

Organizujesz wesele, urodziny, czy rocznicę ślubu i pragniesz zapewnić swoim gościom najwyższy poziom zabawy? Skorzystaj z usług fotograficznych wyspecjalizowanych firm posiadających nowoczesną technologią fotobudek i tak zwanych magicznych luster. To one uatrakcyjniają różnego rodzaju wydarzenia, które dzięki temu zapadną w pamięć uczestników na długi czas.

Magic Mirror

Magic Mirror to dzisiaj jedna z najnowocześniejszych technologii fotograficznych, która została opracowana za oceanem. Stanowi ją duży interaktywny i dotykowy ekran, który pozwala na intuicyjną oraz prostą obsługę własnej sesji zdjęciowej. Urządzenie wyposażone jest w odpowiednie podzespoły przedstawiające animacje na powierzchni ekranu, a także w te, które pozwalają na zapoznanie się z instruktażem działania dzięki polskiemu lektorowi. Warto jednak wiedzieć, że tego typu magiczną zabawę zapewniają tylko najlepsze firmy w Polsce, z których sprzętu i usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni. Magic Mirror jest bowiem bardzo popularny między innymi podczas targów pracy. Jeśli marzysz zatem o niezwykłej sesji zdjęciowej wraz ze swoimi gośćmi, postaw na nowoczesność i wysoką jakość fotografii, jaką oferuje Funbox-media Sp. z o.o. Zapoznaj się z całą ofertą kreatywnego zespołu tej firmy, na jej stronie internetowej.

Magic Mirror – funkcje

Innowacyjność urządzenia Magic Mirror polega na jego wielu funkcjach. Na tafli ekranu wyświetla się nie tylko obraz z wysokich jakościowo aparatów, ale również wybrane tło i animacje. Na wykonanych zdjęciach można również wykonywać dowolne rysunki, czy też napisy. Gwarantuje to możliwość dowolnego spersonalizowania zdjęcia, które dzięki drukarce termosublimacyjnej zostanie natychmiastowo wydrukowane w bardzo dobrej jakości. Niepowtarzalną zabawę z Magic Mirror zapewniają również różnego rodzaju gadżety – od kolorowych peruk po niezwykłe maski. Nie może ich zabraknąć przy zabawie weselnej, festynie dla dzieci, czy też przy organizowanych urodzinach.

Wypromuj swoją firmę!

Standardowe fotobudki, jak i też Magic Mirror świetnie sprawdzają się przy działaniach marketingowo-promocyjnych różnych firm. Często wykorzystywane są one przy kampaniach employer brandingowych podczas targów pracy, czy też na galach biznesowych. Różnego rodzaju fotobudki przyciągają bowiem osoby spragnione nutki szaleństwa, co sprawie można wykorzystać przy pozytywnym budowaniu marki przedsiębiorstwa. Nie zapomnij jednak o tym, aby każde zdjęcie drukowane było z logo Twojej firmy! Warto również za zgodą uczestników szalonej sesji zdjęciowej umieścić fotografie w social mediach – facebook firmowy, a także Instagram to dzisiaj istotne nośniki reklamowe.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz