Materiał Partnera

Tynki maszynowe

Tynki maszynowe

Budowa domu lub generalny remont mieszkania, domu czy biura wymaga zazwyczaj położenia nowych tynków. Branża budowlana to bardzo szybko rozwijająca się dziedzina, więc co chwilę da się zauważyć na rynku pewne unowocześnienia i ciekawe rozwiązania. Warto trzymać rękę na pulsie! Kiedyś tynkowanie kojarzyło się zazwyczaj z długą i żmudną pracą. Dziś podczas prac remontowych możemy wykorzystywać tynki maszynowe! Na czym polega ich nakładanie i jakie są ich największe zalety?

Perfekt Tynk to firma z województwa dolnośląskiego, której pracownicy zajmują się maszynowym układaniem tynków. Nowoczesne metody prac remontowych to nasza specjalność! Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy nieustannie poszerzają wiedzę i zdobywają doświadczenie w zakresie remontów wnętrz. Zdajemy sobie sprawę, że odpowiednio wykończone ściany oraz sufity to podstawa! Jeśli chcemy zaoszczędzić czas i energię wkładaną w remont, warto zainteresować się nowoczesnym sposobem układania tynków w domach.

Wygoda i szybkość pracy

Tynkowanie to ważny etap budowy każdego domu i remontu każdego mieszkania. Przeprowadza się je zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Pokrywając powierzchnie płaskie jak ściany, sufity czy filary dbamy o ich estetyczny wygląd, ale również o trwałość. Odpowiednia zaprawa pozwala nam ochronić ściany zewnętrzne przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych jak deszcz, śnieg, grad, wysokie i niskie temperatury. Ściany wewnętrzne pokryte odpowiednią warstwą tynku nie ulegną szkodliwym działaniom pary wodnej, wilgoci czy nawet ognia. Wyrównując łączenia na przykład pomiędzy ścianami z karton-gipsu nadajemy estetyczny wygląd pomieszczeniom. Tynk wykorzystywany jest też często jako baza pod płytki ceramiczne. Nakładanie go na ścianę wymagało zazwyczaj długich godzin pracy, odpowiedniej szpachli i dużej dozy cierpliwości. Tynki mechaniczne znacząco wpływają na wygodę naszej pracy!

Tynki mechaniczne

Perfekt Tynk to firma, która stawia na nowoczesne rozwiązania. Nie tylko przyśpieszają one remont, ale pozwalają ograniczyć koszt prac remontowych. Wykorzystując profesjonalny sprzęt możemy wykonać najbardziej wymagające zlecenia, jednocześnie dbając o terminowość i precyzję realizowanej usługi. W pracy korzystamy z materiałów o największej wytrzymałości od najlepszych i sprawdzonych producentów. Tynk maszynowy nakładamy na ściany i sufity za pomocą specjalnego agregatu. Miesza się w nim gotową mieszankę tynkarską z wodą, a następnie nakłada się ją na ścianę wykorzystując do tego wygodną dyszę- pistolet natryskowy. Obecnie ta metoda uważana jest za najlepszy sposób pracy z tynkiem. Oszczędza się materiał wykorzystywany do pracy, ale również nie potrzeba tyle miejsca, co wcześniej na postawienie betoniarki czy innych urządzeń, w których należało zmieszać zaprawę. Tynkowanie przeprowadza się po zamontowaniu wszelkich instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz elektrycznych, oraz po wstawieniu drzwi i okien. Pozostałe prace przy ścianach czy sufitach prowadzone są tradycyjnie.

Opracowanie:
Żmigród, Kolejowa 5 lok. 6
tel. 667 183 667
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz