Materiał Partnera

Twoje wymarzone wakacje! – zwiedzaj świat i Polskę z Biurem Żółwik

Twoje wymarzone wakacje! – zwiedzaj świat i Polskę z Biurem Żółwik

Czym w branży turystycznej wyróżniają się firmy, których logo nie pojawia się w każdej galerii handlowej, na wielu plakatach, czy w telewizji? Przede wszystkim uczciwością, płynnością finansową, a także elastycznym podejściem, na które nie mogą pozwolić sobie wielkie korporacje turystyczne, działające według schematów, coraz bardziej zniechęcających klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dzisiaj liczy się bowiem postępowość i spersonalizowane oferty. Tym charakteryzuje się Biuro Turystyczne Żółwik!

Elastyczne rozwiązania dla różnych grup klientów!

Obecnie wśród działalności prawdziwych molochów turystycznych, łatwo jest wyróżnić cechy, mniejszych biur podróży, które znacznie przewyższają standardami znane marki. Mowa o terminowości, elastycznych płatnościach, zindywidualizowanych ofertach, wysokich ubezpieczeniach, czy też o obsłudze różnych grup klientów. Tym właśnie charakteryzuje się Biuro Turystyczne Żółwik Katarzyny Pietrewas, które działa w modelu: dojazd do klienta, planowanie wycieczki, organizowanie wyjazdu i pełna realizacja! Taka metodologia pracy pozwala współpracować z parafiami przygotowującymi pielgrzymi; ze szkołami, które każdego roku wysyłają uczniów na kolonie i wycieczki (zarówno jednodniowe, jak i kilkudniowe); czy też z zarządami firm oraz instytucji publicznych, chcącymi zapewnić swoim pracownikom wyjazdy integracyjne. Oprócz tego biuro podróży Żółwik, jest także otwarte na współpracę z grupami zorganizowanymi, które mają swój własny pomysł na spędzenie czasu urlopowego w Polsce, czy innych zakątkach całego świata! Katarzyna Pietras i jej zespół podejmuje się bowiem zarówno pełnej organizacji, jak i tej częściowej. Poszukujesz szybkiego noclegu z wyżywieniem, a może tylko i wyłącznie transportu? Nie mogłeś trafić lepiej!

Wycieczki z katalogu ofert

Oprócz elastycznych działań na rzecz różnych grup klientów, Biuro Turystyczne Żółwik organizuje także własne katalogowe wycieczki krajowe, zagraniczne, czy też pielgrzymki i wyjazdy jednodniowe. Wyróżniają się one swoją niską ceną, a wysoką jakością gwarantowanych hoteli, czy środków transportu. Tak kompleksowej obsługi i pełnego zadowolenie, z pewnością nie zagwarantują Ci biura, która są znane z nazwy każdemu. Ich polityką jest bowiem masowy zysk, a nie docieranie do potrzeb klientów, którzy chcą odpocząć od pracy, czy zwiedzić świat! Nie czekaj zatem i odwiedź nowoczesną stronę internetową biura Żółwik… Zacznij planować swoje niepowtarzalne wczasy.

Własny tabor autokarowy

Biuro turystyczne Żółwik to nie tylko organizator tanich i atrakcyjnych wycieczek oraz wyjazdów. Jest to również firma, która wiele swoich zleceń wykonuje sama dzięki zatrudnianiu profesjonalnych pilotów turystycznych, a także dzięki posiadaniu nowoczesnego taboru autokarowego. Chcesz poznać urokliwe zakątki Polski, czy Europy? Biuro Turystyczne Żółwik spełni Twoje najwyższe oczekiwania!

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz