Materiał Partnera

Twoje i tylko Twoje pudełko, czyli pudła na zamówienie

Twoje i tylko Twoje pudełko, czyli pudła na zamówienie

Pudełka, pudła i pudełeczka mają to do siebie, że często stawiamy przed nimi wymóg oryginalności. Oprócz tego często potrzebujemy niestandardowych wymiarów kartonów, bo coś się nie chce zmieścić, albo chcemy uniknąć uszkodzenia produktu. Warto wtedy zamówić odpowiednie pudełko. Decydując się na zapłatę trochę wyższej ceny i dłuższy czas oczekiwania, mamy pewność, że otrzymamy odpowiednio dobrane opakowanie.

Pudełeczko, powiedz przecie, jaki wymiar potrzebny Ci w świecie!

Wielkość pudełka często zależy od jego zawartości. Na książkę jest potrzebne znacznie większe opakowanie niż na drobniutkie kolczyki czy łańcuszek. Co zrobić, kiedy dostępne w sklepie pudełko nam nie odpowiada? Najbardziej wygodnym i kreatywnym rozwiązaniem jest zamówienie odpowiedniego opakowania. Mamy wtedy możliwość dopasowania jego kształtu, koloru, materiału i wypełnienia do naszych indywidualnych potrzeb i gustu.

Szukając oprawy na pierścionek zaręczynowy lub eleganckie kolczyki, warto wybrać małe pudełko z poduszeczką w środku pokryte ozdobnym obiciem z grawerem dobranym według preferencji klienta. Świetnym pomysłem będzie także większe pudełeczko z wieszaczkiem w środku lub innym oryginalnym dodatkiem. Sprawdzi się też opakowanie fasonowe, czyli takie, któremu można nadać dowolny kształt, np. kwiatka czy cukierka lub samochodu.

Kolejną opcją związaną z wyborem pudełek na zamówienie, jest jego dostosowanie do wskazanych przez nas wytycznych dotyczących rozmiaru.

Pokoloruj mnie, czyli oryginalne kolory i wzory

Zamawiając karton, możemy wybrać również jego kolor, w zależności od tego, co jest nam potrzebne. Niestandardowe barwy i ich  połączenia pozwolą nadać kartonikowi oryginalności i będą się wspaniale prezentować na stole lub regale. Niebanalna kolorystyka pozwoli dodać naszemu opakowaniu charakteru i sprawi, że wszyscy wokół będą zachwyceni. Dzięki temu, że sami zaprojektujemy swoje pudełko, nikt inny nie będzie takiego posiadał.

Nie jestem drogi!

Pudełka na zamówienie nie mają bardzo wysokich cen, a pozwalają na upiększenie upominku dla bliskiej osoby czy miejsca na regale z drobiazgami. Według pracowników firmy Emtek Producent Opakowań, spersonalizowane opakowanie jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią mieć na widoku osobistych drobiazgów. Dodatkowym atutem zamawiania pudełek są większe rabaty lub darmowa dostawa oraz możliwość wykonania własnego projektu. Tworzenie opakowania dla kogoś bliskiego przynosi niesamowitą radość i sprawia, że podarowany upominek będzie długo i ciepło wspominany.

Opracowanie:
Częstochowa, Bojemskiego 10A
tel. 668 628 379
Oceń artykuł (1)
1.0
Komentarze
Dodaj komentarz