Materiał Partnera

Twój pośrednik ubezpieczeniowy – poznaj firmę A.Koper & P.Koper!

Twój pośrednik ubezpieczeniowy – poznaj firmę A.Koper & P.Koper!

Na rynku polskim działa wiele firm zajmujących się pośrednictwem ubezpieczeniowym. Z ich usług korzysta dzisiaj setki tysięcy osób indywidualnych, a także przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. Przy wyborze dobrego pośrednika ubezpieczeniowego warto zwrócić uwagę na osiągnięcia zawodowe oraz przygotowanie merytoryczne, a także na kompetencje, które znacznie wykraczają poza standardowe działania. Takich pośredników znajdziecie w firmie A.Koper & P.Koper.

Szeroka oferta ubezpieczeniowa majątkowego oraz ubezpieczenia grupowe i na życie

Nie każda firma ubezpieczeniowa posiada szeroką ofertę skierowaną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Tym na rynku wyróżnia się Agencja ubezpieczeniowa A. Koper & P. Koper, która specjalizuje się w oferowaniu bardzo korzystnych ubezpieczeń komunikacyjnych, ubezpieczeń majątkowych, ryzyk montażowo-budowlanych, ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej, czy też ubezpieczeń turystycznych. Wielu klientów korzysta z usług auto assistance, a także autocasco, czy ubezpieczeń dodatkowych takich jak np. zabezpieczenia w przypadku uszkodzenia szyb, opon, czy bagażu. Szczególną uwagę warto zwrócić na ubezpieczenia grupowe i na życie oferowane przez firmę Koper & Koper. Agencja ta oferuje bardzo korzystne warunki dla firm zapewniających ubezpieczenia pracownicze, w tym także dla szkół i innych ośrodków edukacyjnych oraz dla osób indywidualnych. Warto wiedzieć, że składka w polisie grupowej jest znacznie niższa niż w indywidualnej, natomiast zakres dużo szerszy a także przy takim rozwiązaniu nie ma konieczności wykonywania badań lekarskich i szczegółowych ankiet medycznych. W polisie grupowej nie uwzględnia  się indywidualnych potrzeb danego klienta tylko grupy. Istotne jest zatem współpracowanie z dobrą firmą ubezpieczeniową, która pomoże dobrać nam najkorzystniejszą ofertę ubezpieczeniową.

Gwarancje ubezpieczeniowe

Dla branży budownictwa przemysłowego, energetycznego, instalacyjnego, czy mieszkaniowego firma ubezpieczeniowa Koper & Koper przewiduje tak zwane zabezpieczenia gwarancyjne. Pozwala to na bezpieczną pod kątem finansowym realizację inwestycji – w przypadku upadłości kontrahenta nie dochodzi do utraty zatrzymanej kaucji gotówkowej. Zabezpieczenia gwarancyjne w budownictwie są również swoistym wyznacznikiem wiarygodności przedsiębiorców. To dlatego z takich form ubezpieczeniowych korzysta wiele firm budowlanych, a także tych z branży IT, komunalnej, usług leśnych, cateringowej, firm produkcyjnych, dla dostawców towarów, odbioru i przetwarzania odpadów, zagospodarowania i pielęgnacji terenów zielonych.

Stały rozwój i rzetelna obsługa

Przewagę na rynku ubezpieczeń mają firmy, które stale dbają o rozwój swoich kompetencji – w zakresie technik negocjacyjnych, sprzedażowych, a także w poznawaniu kwestii prawnych. Firma Koper & Koper bierze udział w szkoleniach oraz stałe monitoruje polski rynek ubezpieczeniowy co przekłada się na najwyższy poziom obsługi klientów. Agencja ta wyróżnia się wieloma certyfikatami, które potwierdzają współpracę między innymi z ubezpieczycielami PZU, Warta (HDI), Ergo Hestia, Allianz, Gothaer, Compensa, PROAMA. To między innymi dlatego specjaliści z Koper & Koper cenieni są przez klientów indywidualnych i biznesowych.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz