Materiał Partnera

Twój „Ogród Piękna” – zadbaj o swoją skórę i ciało!

Twój „Ogród Piękna” – zadbaj o swoją skórę i ciało!

Z usług salonów kosmetycznych korzysta dzisiaj tysiące Polek, a klientek z każdym rokiem przybywa. Wiedzą o tym doskonale specjaliści Ogrodu Piękna, który działa we Wrocławiu. To tam kobiety, a czasem także mężczyźni, zażywają relaksu, odbudowują swoje piękno i pewność siebie, a także mile spędzają czas. Dobry salon kosmetyczny to bowiem nie tylko miejsce spektakularnych metamorfoz, ale również miejsce, które nauczy Cię samoakceptacji oraz szacunku do własnego ciała! Wydobądź zatem prawdziwe piękno razem z kosmetologami wrocławskiego Ogrodu Piękna…

Psychologiczne podejście, domowa atmosfera, szerokie wyspecjalizowanie

Czym wyróżniają się dobre salony kosmetologiczne? Przede wszystkim swoim podejściem do klientów, którzy powinny być za każdym razem traktowani indywidualnie, według ich potrzeb. Taką politykę działania przyjął wrocławski Ogród Piękna, gdzie psychologiczne podejście łączy się z domową atmosferą kobiecej solidarności, a także oczywiście z szeroką wiedzą specjalistyczną związaną z dziedziną wizażu, dermatologii, kosmetologii, chemii, czy też podologii. Pracownicy takich salonów upiększających, nie tylko zadbają o metamorfozę Twojego wyglądu, ale także o podreperowanie wartości, która niestety wśród wielu kobiet jest zaburzona. W Ogrodzie Piękna, można zatem poczuć się, jak u przyjaciółki na kawie, pozostawiając za drzwiami wszystkie lęki. Doświadczony i certyfikowany kosmetolog Małgorzata Janiaczyk, zawsze dokładnie zapoznaje się z problemem klientów, ich oczekiwaniami, a także obawami. To pozwala na precyzyjne objaśnienie, na czym polega dany zabieg i czy warto wdrożyć tylko działania upiększające, czy należy jednak zastosować również szereg procesów terapeutycznych. Salon kosmetologiczny Ogród Piękna, zajmuje się bowiem nie tylko poprawianiem estetycznym wyglądu skóry, ale także odbudową tkanek tak, aby były w pełni zdrowe!

Zakres oferowanych usług

Z szerokim zakresem oferowanych usług kosmetologicznych salonu Ogród Piękna, najlepiej zapoznać się, na jego nowoczesnej i przejrzystej stronie internetowej. Już dziś polecamy jednak wiele zabiegów relaksacyjnych, odżywczych, regenerujących, a także upiększających, które mogą dotyczyć dłoni, stóp, nóg, pleców, okolicy bioder, przedramion, czy oczywiście dekoltu, twarzy i szyi. Małgorzata Janiaczyk wykonuje bowiem między innymi: manicure (biologiczny, hybrydowy, japoński, tradycyjny, franch), pedicure frezerkowy i zabiegi podologiczne (pielęgnacja stóp), depilację różnych części ciała, hennę brwi i rzęs, czy też szereg specjalistycznych procesów: oczyszczanie manualne twarzy,  eksfoliacja, maska jonowa, zabieg Hi-Tech, radiofrekwancję, oxybrazja, sonoforeza, mezoterapia igłowa i bezigłowa, peeling kawitacyjny, czy też mikrodermabrazja diamentowa.

Opracowanie:
Wrocław, Jackowskiego 57 d
tel. 728 558 519
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz