Materiał Partnera

Twój Agent Ubezpieczeniowy – i zakup polisy na życie nie mus być trudny!

Twój Agent Ubezpieczeniowy – i zakup polisy na życie nie mus być trudny!

Firma Twój Agent Ubezpieczeniowy znajduje się w Inowrocławiu. Oferuje swoim klientom szeroki wybór ubezpieczeń PZU, w tym również ubezpieczeń na życie. Tego typu polisy cieszą się rosnącą popularnością. Pandemia koronawirusa uświadomiła nam, że zabezpieczenie finansowe rodziny na wypadek naszej nagłej śmierci, to nie kaprys, a obowiązek każdego odpowiedzialnego człowieka. Dlaczego warto kupić taką polisę w firmie Twój Agent Ubezpieczeniowy?

Co obejmuje polisa na życie?

Podstawowy wariant ubezpieczenia zakłada wypłatę środków finansowych na wypadek nagłej śmierci ubezpieczonego. Pieniądze przekazywane są rodzinie, która może wykorzystać je np. na bieżące utrzymanie, kształcenie dzieci czy spłatę kredytu hipotecznego. Decydując się na ubezpieczenie na życie w wersji rozszerzonej, możemy jednak zyskać znacznie więcej. Gwarantuje ono wypłatę pieniędzy nie tylko na wypadek śmierci, ale też czasowej niezdolności do pracy spowodowanej chorobą czy wypadkiem. Z udostępnionych przez towarzystwo ubezpieczeniowe środków można wówczas pokryć koszty leczenia, rehabilitacji i dojazdów do specjalistów. Jak informuje przedstawiciel firmy Twój Agent Ubezpieczeniowy – suma ubezpieczenia zależy od wysokości składki oraz czasu trwania polisy. Im wyższa składka, tym na większe wypłata świadczenia może liczyć rodzina ubezpieczonego.

Chroń swoją rodzinę i oszczędzaj, czyli parę słów o polisach mieszanych

Firma Twój Agent Ubezpieczeniowy sprzedaje zarówno tradycyjne polisy na życie, jak i ubezpieczenia z funduszem kapitałowym. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zapewnić swojej rodzinie bezpieczną przyszłość i przy okazji pomnożyć swoje oszczędności. Jak działa polisa mieszana? W prosty sposób – część składki kierowana jest na ubezpieczenie, a część na fundusze kapitałowe, których celem jest powiększanie zysków z polisy. Najbardziej opłacalne są w tym przypadku ubezpieczenia długoterminowe, które zapewniają realne korzyści finansowe. Zgromadzone na rachunku środki są wypłacane ubezpieczonemu po wygaśnięciu polisy lub na innych warunkach określonych w umowie ubezpieczenia.

Współpraca z firmą Twój Agent Ubezpieczeniowy – dlaczego się opłaca?

Firma Twój Agent Ubezpieczeniowy może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. Jej pracownicy dokładają wszelkich starań, by znaleźć dla swoich klientów najkorzystniejsze oferty polis na życie. „Najkorzystniejsze” to znaczy takie, które będą odpowiedzią na ich indywidualne potrzeby i oczekiwania. Składka ubezpieczeniowa powinna być na tyle niska, by nie obciążać za bardzo domowego budżetu. Z drugiej strony powinna być też na tyle wysoka, by zapewnić ubezpieczonemu i jego rodzinie skuteczną ochronę. Ze wsparciem firmy Twój Agent Ubezpieczeniowy z pewnością uda się pogodzić ze sobą oba te kryteria.

Opracowanie:
Inowrocław, Błażka 4 lok. 109
tel. 724 384 060
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz