Materiał Partnera

Trend elektroniczny, który podbił rynek! – Smartwatche

Trend elektroniczny, który podbił rynek! – Smartwatche

Smartwatche, czyli inteligentne zegarki to gadżety elektroniczne, które chętnie użytkowane są przez dorosłych mężczyzn, kobiety, nastolatków, a także dzieci. Ich popularność wzięła się z tego, iż są one wielofunkcyjne, a także bardzo designerskie. Cena ich obecnie nie jest zaś wysoka, dlatego może pozwolić sobie na smartwatcha, w zasadzie każdy z nas!

Gdzie kupować tanie smartwatche?

Smartwatche, jako iż są gadżetem elektronicznym można obecnie kupić w zasadzie w każdym sklepie ze sprzętami RTV i AGD. Warto jednak nie wybierać produktów od znanych, dużych sieci handlowych, ponieważ one pozwalają sobie na narzucanie bardzo wysokich marży sprzedażowych, które znacznie przewyższają cenę wyrobów, którą hurtowo oferują ich producenci. Jedyną zaletą sklepów, które są rozpoznawalne w całej Polsce i Europie, jest to, że oferują one bardzo korzystne umowy gwarancyjne. Nie znaczy to, że nie można połączyć ich z niskimi cenami. Dowodem na to jest działalność firmy Henryx.pl, która umożliwia zakupy internetowe. Przedsiębiorstwo to, jest znane z bardzo bogatej oferty sprzętów elektronicznych, osprzętów oraz akcesoriów elektronicznych, szybkich dostaw, a także często stałej obsługi klientów biznesowych – między innymi biur, które wykorzystują sprzęt skanujący, czy drukujący. W poszukiwaniu nowoczesnych, tanich i bardzo funkcjonalnych smartwatchy, pomoże Ci między innymi panel boczny, który znajdziesz na stronie sklepu Henryx. Możesz wybrać tam, którychś z produktów z kategorii: adaptery/kable/konwertery, chemia do elektroniki, elementy sieciowe, etui/torby/kuferki, foto-druk, klawiatury/myszki, nawigacje GPS, nośniki, oprogramowanie, napędy optyczne, podzespoły komputerowe itd.

Ceny smartwatchy

Jeśli wybierzesz dobry sklep, który nie narzuca najwyższych cen, będziesz w stanie zakupić dobry gadżet już za 50 złotych. Warto jednak wiedzieć, że w dużej mierze od kosztów danych produktów, zależy ilość ich funkcji. Dobre smartwatche można znaleźć w przedziale od 100 do 200 złotych. Ceny najlepszych z nich sięgają zaś 400 złotych. Warto zatem zauważyć, że nie jest to horrendalny wydatek – smartwatch to świetny prezent urodzinowy, gwiazdkowy, lub pierwszokomunijny!

Trzy popularne marki

Jeśli chcesz postawić na trwałość, jakość i bezusterkowość swojego smartwacha, wybieraj sprawdzone marki, które zdobyły uznanie klientów na całym świecie. Mowa między innymi o producentach GARETT, ART, czy XIAOMI. Warto wiedzieć, że firmy te mają olbrzymi wkład w rozwój branży smartwatchy, a także smartfonów i zegarów, dlatego zainteresowanie produktami z ich logo, wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. Warto przy tym wiedzieć, że są to jedyni z niewielu producentów, których gadżety elektroniczne są tanie, a przy tym wysokie jakościowo.

Design smartwatchy

Obecnie smartwatche wyróżniają się bardzo różnymi konstrukcjami, zarówno jeśli chodzi o ich podzespoły, jak i o wygląd zewnętrzny. Na rynku można spotkać się ze smartwatchami, które świetnie będą komponowały się ze stylem dziecięcym, młodzieżowym, czy stylami dorosłych: casualowym, sportowym, eleganckim, oraz wieczorowym. Wiele ze smartwachy budowanych, jest w wersji opaski fitness. Warto jednak docenić wysiłki konstruktorów, np. z takich firm, jak GERETT, którzy zadbali o to, aby kilka modeli ich smartwachy, do złudzenia przypominało zwykły elegancki zegarek. Dopiero po wciśnięciu odpowiedniego przycisku, użytkownikowi ukazuje się innowacyjny panel dotykowy!

Funkcje smartwatchy

Zakres funkcjonalności smartwatchy, zależy głównie od ich ceny, a także producenta. Dzisiaj można spotkać się zarówno, z prostymi opaskami fitness, które łączą się z systemem naszego telefonu i zainstalowanej aplikacji, jak i z gadżetami, które wyróżniają się znacznie większym zakresem swojego działania. Mowa o takich funkcjach, jak: pełna kompatybilność z Android i ISO, wbudowany pulsometr i monitor snu, zastosowane zabezpieczenie przeciw kurzowi i wodzie, możliwość zdalnego sterowania aparatem w smartfonie, odtwarzanie muzyki, zestaw głośnomówiący, wbudowany stoper/budzik/bluetooh, przeglądarka zdjęć, możliwość odbioru i sprawdzania połączeń na smarfonie, możliwość odbiory sms, wbudowany dyktafon, alarm lokalizujący telefon. Takie funkcje posiada między innymi model GARETT Smartwatch GT16 srebrny, który kosztuje około 400 złotych.

Cenna wskazówka: Przy zakupie smartwatchy przede wszystkim sprawdzaj ich specyfikację techniczną. Najlepsze produkty wyróżniają się pamięcią ram 128 MB, standardowym dla zegarków rozmiarem koperty, a także rozdzielczością na poziomie 240 x 240 pix.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz