Materiał Partnera

Transport osób chorych i niepełnosprawnych w ofercie firmy Car-Med

Transport osób chorych i niepełnosprawnych w ofercie firmy Car-Med

Masz problem z zawiezieniem niepełnosprawnej babci na rehabilitację? A może zastanawiasz się nad przeniesieniem schorowanego ojca do prywatnej lecznicy? W obu przypadkach pomoże Ci firma Car-Med z Włocławka. Wspomniane wyżej przedsiębiorstwo specjalizuje się w transporcie medycznym i sanitarnym. Co je wyróżnia na tle konkurencji?

Nowoczesna flota pojazdów i doświadczona kadra

Firma Car-Med dysponuje nowoczesnymi samochodami, które są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i ciężko chorych. Każdy pojazd wyposażony jest w sprzęt do monitorowania podstawowych parametrów życiowych i narzędzia pomocnicze, które gwarantują pacjentom bezpieczny i komfortowy przejazd z punktu A do punktu B. Przez całą podróż nad pasażerem czuwa zespół doświadczonych ratowników medycznych. Na życzenie zleceniodawcy do ekipy może również dołączyć lekarz. Firma Car-Med współpracuje z najlepszymi medykami w regionie, dzięki czemu jest w stanie zapewnić pacjentom najwyższą jakość usług. Warto również pokreślić, że załoga karetki zajmie się wyniesieniem i wniesieniem pasażera z i do budynku. Ratownicy medyczni zabezpieczą też bagaże i sprzęty rehabilitacyjne, z którymi będzie podróżował pacjent. Co istotne, firma Car-Med działa w trybie 24/7. Możesz zamówić transport medyczny dla bliskiej osoby nawet w ciągu nocy. Pamiętaj jednak, by wcześniej zarezerwować przejazd telefonicznie lub online.

Transport krajowy i międzynarodowy

Choć siedziba firmy Car-Med znajduje się we Włocławku, przedsiębiorstwo świadczy usługi transportowe na terenie całego kraju i za granicą. Załoga karetki niejednokrotnie sprawowała opiekę nad pacjentami przewożonymi tysiące kilometrów od domu i zawsze dokładała wszelkich starań, by osoba chora lub niepełnosprawna, nie odczuła zanadto trudu tak długiej podróży. Firma Car-Med cieszy się dużym uznaniem klientów. W mediach społecznościowych można znaleźć wiele pozytywnych opinii na jej temat. Zleceniodawcy cenią tego przewoźnika za punktualność, duże zaangażowanie w opiekę nad pasażerami i sympatyczną atmosferę w karetce. To ważne szczególnie dla osób starszych, które bardzo potrzebują kontaktu z drugim człowiekiem. Podsumowując, niezależnie od tego, czy szukasz przewoźnika do jednorazowego pokonania dużej odległości, czy też pragniesz nawiązać stałą współpracę z firmą, która regularnie będzie wozić bliską Ci osobę na konsultacje lekarskie lub rehabilitację, postaw na Car-Med. Trudno o bardziej rzetelne i solidne przedsiębiorstwo transportowe.

Opracowanie:
Włocławek, Kaliska 83 lok. 75
tel. 883 677 050
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz