Artykuł sponsorowany

Transport medyczny – jakie usługi w tym zakresie oferuje firma BETIKAM-MED?

Transport medyczny – jakie usługi w tym zakresie oferuje firma BETIKAM-MED?

Usługi transportu medycznego w większości przypadków kojarzą nam się z przewożeniem pacjentów do szpitali, hospicjów i innych leczniczych placówek. To oczywiście najczęściej wykonywane usługi przez firmy działające w tej branży, aczkolwiek niejedyne. Oprócz tego takie firmy oferują np. transport międzynarodowy czy też wykonywanie testów genetycznych. Zobacz, z jakich usług mogą skorzystać pacjenci wybierający firmę BETIKAM-MED.

Co obejmują usługi transportu medycznego?

Transport medyczny to główny obszar działalności firmy BETIKAM-MED. Jej pracownicy oferują kompleksowe usługi, z których można korzystać zarówno na terenie Polski, jak i w innych krajach. Do najczęściej świadczonych usług w zakresie transportu medycznego należy przewóz osób chorych do szpitali, ośrodków rehabilitacyjnych oraz hospicjów. Jednak transport medyczny nie zawsze wiąże się z przewozem ludzi. Niekiedy obejmuje on takie czynności jak:

  • transport krwi,
  • transport materiałów biologicznych.

Warto wspomnieć, że w ostatnim czasie firma BETIKAM-MED z Łodzi rozszerzyła swoje usługi o wykonywanie testów genetycznych PCR na obecność Covid-19. Ponadto klienci mogą wykonać testy antygenowe, których wynik poznamy już po 15 minutach. Co więcej, wspomniane testy genetyczne przeprowadzane są w domach klientów, zatem ci nie muszą się martwić o kwestie dojazdu. Zanim jednak takie testy będą wykonane, pracownicy firmy BETIKAM-MED proszą o kontakt telefoniczny. Wówczas uzgodnione zostaną takie kwestie jak godzina i miejsce badania.

Międzynarodowy transport medyczny – kiedy skorzystać z tych usług?

Kolejną usługą świadczoną przez firmę BETIKAM-MED jest transport medyczny międzynarodowy. Z takich usług zazwyczaj korzysta się w chwili, gdy zostaliśmy poszkodowani poza granicami własnego kraju, a stan zdrowia uniemożliwia samodzielną podróży samochodem. Wybierając usługi międzynarodowego transportu medycznego i sanitarnego oferowane przez wspomnianą wcześniej firmę, możemy mieć pewność, że bezpiecznie wrócimy do kraju, gdzie będziemy mogli podjąć leczenie.

Zabezpieczenia medyczne imprez masowych

Zgodnie z prawem imprezy masowe muszą być odpowiednio zorganizowane oraz zabezpieczone w razie ewentualnych wypadków. Jednym z głównych wymogów jest zapewnienie zabezpieczenia medycznego. To natomiast nakłada na organizatorów imprezy obowiązek zagwarantowania obecności wykwalifikowanego zespołu medycznego. Usługi z tego zakresu również świadczy firma BETIKAM-MED. Zajmują się zabezpieczaniem imprez masowych takich jak, chociażby koncerty i mecze. Doświadczeni pracownicy oraz nowoczesny ambulans to gwarancja szybkiej oraz skutecznej pomocy.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz