Materiał Partnera

Transport materiałów sypkich – postaw na profesjonalistów z firmy Cometto

Transport materiałów sypkich – postaw na profesjonalistów z firmy Cometto

Przewóz materiałów sypkich bez wątpienia nie należy do prostych czynności. Pamiętajmy, że ładunek o takiej strukturze musi być transportowany w specjalistycznych i nowoczesnych pojazdach, przystosowanych do przewozu materiałów sypkich takich jak np. wapno, cement zboża, pasze, czy mączka wapienna. Te miałkie surowce o zróżnicowanym ciężarze powinny być transportowane w specjalnych silonaczepach. Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Cometto? Wyjaśniamy.

W branży transportowej znajdziemy wiele firm, świadczących usługi związane z przewozem materiałów sypkich, jednak znalezienie doświadczonych profesjonalistów, którzy cieszą się zaufaniem klientów, nie jest takie proste. Na tle konkurencji wyróżnia się firma transportowa  Cometto w Wolicach, w województwie kujawsko-pomorskim. Dlaczego warto skorzystać z jej usług?

Doświadczenie i renoma

Firma Cometto wyróżnia się bogatym doświadczeniem – z sukcesami działa na rynku od 1987 roku, nieustannie doskonaląc swoją ofertę. Firma cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientów, co potwierdzają pozytywne opinie partnerów biznesowych, zadowolonych z usług świadczonych przez Cometto.

Nowoczesna flota pojazdów

Przewożenie pojazdów sypkich wymaga zastosowania profesjonalnych i nowoczesnych silonaczep, którymi dysponuje firma transportowa Cometto.  Ponadto firma zajmuje się transportem międzynarodowym i posiada flotę pojazdów, spełniających Europejski standard emisji spalin Euro 6. Co więcej - auta zostały wyposażone w moduł GPS. Dzięki niemu firma ma podgląd na pojazd oraz może efektywniej zaplanować kolejne trasy. Dzięki temu firma Cometto gwarantuje bezpieczny i terminowy przewóz towarów sypkich takich jak:

  • zboża,
  • pasze,
  • mączka wapienna,
  • wapno,
  • cement,
  • anhydryt

Oferta dopasowana do potrzeb Twojej firmy

Firma Cometto zajmuje się także przewozem materiałów niebezpiecznych luzem, między innymi pyłu węglowego, sody i talku. Instalacja gazowa zabezpiecza materiały przed wchodzeniem w reakcję z tlenem, dzięki czemu Cometto gwarantuje bezpieczny i sprawny transport. Firma dysponuje silosami, które mogą być rozładowane pneumatyczne bądź grawitacyjnie. 

Transport materiałów sypkich jest szczególnie wymagający, dlatego wybierzmy doświadczoną firmę, która specjalizuje się w przewozie tego typu surowców. Firma transportowa Cometto cieszy się renomą w branży, dysponuje nowoczesną flotą pojazdów i świadczy kompleksowe usługi przewozowe.

Opracowanie:
Wolice 20 lok. 2
tel. 52 383 29 00
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz