Materiał Partnera

Transport krajowy i międzynarodowy

Transport krajowy i międzynarodowy

Usługi transportowe to nieustannie rozwijająca się branża, która szybko reaguje na potrzeby klientów. Transport krajowy i transport międzynarodowy wymagają dobrej organizacji, wysokiej jakości sprzętu oraz doświadczonych kierowców. Decydując się na skorzystanie z usług profesjonalnej firmy transportowej, warto zwrócić uwagę na kilka punktów.

Jupiter Transport to przedsiębiorstwo skupiające doświadczonych pracowników, którzy do każdego klienta i zlecenia podchodzą indywidualnie. Już od 1991 roku realizujemy zamówienia przewozu dla małych i dużych przedsiębiorstw, instytucji państwowych czy osób prywatnych. Świadczymy usługi transportowe, zaopatrzeniowe, dystrybucyjne, przeprowadzki, przewozy ekspresowe na terenie kraju i poza jego granicami. Gwarantujemy bezpieczny przewóz Państwa mienia sprzętem do tego przeznaczonym.

Flota i pracownicy

Korzystając z bogatej oferty firm przewozowych, warto poświęcić chwilę na wybór najbardziej nam odpowiadającego przedsiębiorstwa. Uchroni nas to przed niepotrzebnym stresem i dodatkowymi kosztami. Sukcesem każdej firmy przewozowej są doświadczeni pracownicy, którzy zdobywali wiedzę i doświadczenie na trasach całego świata. Korzystamy z wysokiej jakości sprzętu transportowego, samochodów przystosowanych do przewozu towarów w niskich temperaturach oraz wind i podnośników ułatwiających przeprowadzki. Wszystkie pojazdy posiadają ważne badania techniczne i poddawane są regularnym przeglądom. Posiadamy również wszelkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty, które pozwalają nam świadczyć usługi transportowe na terenie całego kraju i Europy. Transport może odbywać się do i z krajów takich jak Niemcy, Holandia, Belgia, Anglia, Francja, Dania, Włochy, Austria, Węgry, Szwajcaria, Hiszpania, Portugalia, Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Szwecja i Norwegia. Co ważne nasza firma pobiera opłatę proporcjonalną do objętości przewożonego towaru. Jest to odpowiedź na zapotrzebowania klientów, którzy nie potrzebują korzystać z całego samochodu dostawczego. Jednocześnie wszystkie przewożone przez nas ładunki objęte są ubezpieczeniem OCP, co zagwarantuje bezpieczne dotarcie do celu.

Bezpieczny przewóz towarów

Naszym klientom zapewniamy stały kontakt z kierowcami oraz zapewniamy nawigację satelitarną pozwalającą na bieżąco kontrolować trasę ładunku. Pomagamy również załadować i rozładować towar, a część partii towaru możemy przechować dla Państwa w naszym strzeżonym magazynie. Auta przystosowane są do przewozu różnego rodzaju produktów od mebli, paczek, maszyn i urządzeń, materiałów budowlanych, dzieł sztuki i antyków, pianin, sejfów, palet z towarami po odzież przewożoną na stojąco. Towar przewożony może być w kontenerze, zabezpieczony plandeką lub w chłodni. Dzięki przewozom towarów w kontrolowanej temperaturze pomożemy przetransportować artykuły spożywcze, farmaceutyki, kosmetyki czy rośliny. W nagłych przypadkach jesteśmy w stanie przewieźć ładunek w ciągu 24 godzin, również na terenie Unii Europejskiej.

Opracowanie:
Kielce, bpa Jaworskiego 24 lok. 37
tel. 696 126 142
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz