Artykuł sponsorowany

Tradycyjna stolarnia – jakie wyroby jest w stanie wykonać?

Tradycyjna stolarnia – jakie wyroby jest w stanie wykonać?

Renomowane zakłady stolarskie w ramach świadczonych usług są w stanie przygotować dla klienta wiele wyrobów na zamówienie. Mogą to być m.in. estetyczne i wytrzymale schody drewniane, które występują w wielu wariantach. Sporym zainteresowaniem cieszą się również wykonywane w profesjonalnych stolarniach drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, a także meble. Co dokładnie może przygotować doświadczony stolarz

Solidne schody drewniane

Schody to jeden z istotnych elementów budynków wielokondygnacyjnych. Nie tylko umożliwiają dostanie się na wyższe piętra, ale również stanowią dekoracyjną cześć domu stylem dopasowanym do jego wnętrza. Z tego względu warto postawić na schody drewniane wykonane przez stolarza.

W tradycyjnym zakładzie stolarskim większość wyrobów wykonuje się ręcznie-co oznacza ogromną precyzję przy produkcji, przywiązywanie wagi do detali, a także możliwość zrealizowania nietypowego, w pełni spersonalizowanego produktu.

Dotyczy to również schodów – mogą one bowiem występować w wariancie samonośnym jako dywanowe policzkowe policzkowo bolcowe, a często spotykanym rozwiązaniem są schody na beton.

Warsztat Stolarski Rafał Lampka na życzenie klienta jest w stanie przygotować schody połączone z innymi materiałami. Drewno może bowiem występować w ciekawym wariancie z elementami szklanymi czy stali nierdzewnej, materiałów drewnopochodnych takich jak MDF oraz stali czarnej które mogą być dodatkowo pomalowane na wybrany kolor z palety RAL. Umożliwia to dokładne dopasowanie schodów do konkretnej aranżacji.

Drzwi i meble na zamówienie

W tradycyjnej stolarni można zamówić także drzwi. Produkowane przez stolarzy zarówno te wykorzystywane wewnątrz budynków, jak i modele zewnętrzne. Również i w tym zakresie zakład stolarski jest w stanie przyjąć wszelkie wytyczne klienta i wykonać drewniany wyrób zgodnie z jego oczekiwaniami. Interesującą usługą jest wybarwienie drewna, które daje możliwość uzyskania dowolnego koloru. Renomowane stolarnie mieszają kolor pod próbę dostarczoną przez kienta, dzięki czemu wyrób zyskuje wygląd idealnie zgodny z wymaganiami zamawiającego.

Zakład stolarski wykorzystujący tradycyjne metody produkcji jest w stanie przygotować także ekskluzywne meble na zamówienie. Charakteryzują się one wysoką jakością i doskonałym wykończeniem, a poszczególne elementy dopasowywane są według wskazań klienta. W ten sposób stworzyć można niepowtarzalny klimat salonu czy przedpokoju, czyli najważniejszych pomieszczeń w każdym domu czy mieszkaniu. Stolarnia zajmie się też realizacją zabudów z drewna lub materiałów drewnopochodnych. Warto zatem zlecić tradycyjnemu zakładowi stolarskiemu wykonanie konkretnych wyrobów z drewna – to gwarancja doskonałej jakości i dbałości nawet o najmniejsze szczegóły.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz