Materiał Partnera

Toyota Yaris – klasyk polskich szos

Toyota Yaris – klasyk polskich szos
Niewiele jest na rynku samochodów, które zawładnęły polskimi drogami w takim stopniu, w jakim uczyniła to Toyota Yaris. Od 1999 roku model ten nieustannie zajmuje czołowe pozycje w rankingach najczęściej kupowanych aut. Co stoi za sekretem popularności ,,yariski”?


Samochód idealny do miasta

Toyota Yaris to samochód idealny do jazdy po mieście. Kompaktowa i dynamiczna sylwetka sprawia, że pojazd jest łatwo sterowalny i wciśnie się w każdy zakamarek –  nawet na mocno zatłoczonych ulicach, ponieważ promień skrętu tego samochodu to zaledwie 4,7m. Wydajny i niezawodny silnik, w doskonały sposób równoważy przyjemność z jazdy i zużycie paliwa. Aktualnie o ofercie salonu Toyota Konsek Sosnowiec proponowane są samochody z silnikami benzynowymi 1.0 o mocy 69 KM, 1.33 o mocy 99KM, z silnikami diesla 1,4D-4D 90KM oraz z napędem hybrydowym.


Niezwykły design

Obecnie w powszechnej sprzedaży dostępna jest szósta generacja Yarisa – Toyota Yaris VI do nabycia w wersji hatchback, trzy- i pięciodrzwiowej. Samochód został wydłużony o 10 cm w stosunku do swojej poprzedniej wersji, a w 2014 roku przeszedł znaczący facelifting. Najnowszy Yaris to pojazd z charakterem. Grill z przodu auta sięga aż do pokrywy silnika na wysokości logo Toyoty, a wydłużone światła przednie zintegrowano ze światłami do jazdy dziennej, wykonanymi w technologii LED.


Komfortowe wnętrze

Wnętrze nowego modelu Yaris stanowi kwintesencję komfortu. Kabina samochodu jest w pełni dźwiękoszczelna, gwarantując spokojną i relaksująca jazdę. Miłośnicy nowinek technicznych mogą się cieszyć nowym, 7-calowym systemem multimedialnym Toyota Touch II wraz z nawigacją i zestawem 8 głośników.


A może hybryda?

Marka Toyota to gwarant niezawodności i niskich kosztów utrzymania. Nie inaczej jest w przypadku Yarisa. W 2012 roku na rynku zadebiutował nowy model Yaris HSD – zaopatrzony w napęd hybrydowy, złożony z silnika benzynowego i silnika elektrycznego o łącznej pojemności 1,5l i mocy 100 KM. Toyota Yaris to jedyny samochód w segmencie B z napędem hybrydowym oferowany w Polsce. Dodatkowo hybryda to najbardziej zaawansowany model Yarisa pełen nowoczesnych rozwiązań technologicznych z najwyższą wydajnością w swojej klasie. Hybrydowy Yaris to drugi, najlepiej sprzedający się samochód tej technologii w naszym kraju – tuż za modelem Toyota Auris.


Podejmij mądrą decyzję

Tysiące kierowców, gotowych co roku na zakup nowego Yarisa, nie może się mylić – jest to samochód godny Twojego zaufania i pieniędzy. Odwiedź autoryzowanego dealera marki Toyota już dziś i przekonaj się o tym fakcie naocznie. Zainteresowanych klientów ze Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego zachęcamy do odwiedzin w salonie Toyota Konsek w Sosnowcu.


Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz