Materiał Partnera

Tmk System – postaw na bezpieczeństwo

Tmk System – postaw na bezpieczeństwo

Chcesz poprawić komfort mieszkania w swoim domu, instalując alarm? Interesują Cię nowoczesne rozwiązania dla firmy z zakresu systemów monitoringu bądź instalacji nagłośnienia radiowęzłowego? A może musisz zainstalować sprawdzony system kontroli dostępu? Jeśli szukasz fachowców specjalizujących się w branży teletechnicznej, koniecznie zapoznaj się z ofertą Tmk System.

Systemy zabezpieczeń – szeroka oferta

Dom – Twój azyl, w którym odnajdujesz upragniony spokój. Firma – Twoja pewna przyszłość, w którą dużo zainwestowałeś. Rozumiemy, że zależy Ci na zachowaniu bezpieczeństwa zarówno  w miejscu, gdzie mieszkasz, jak i w siedzibie firmy. Tmk System może zająć się instalacją systemów, dzięki którym będziesz miał wszystko pod kontrolą. W ofercie firmy znajdują się:

  • systemy monitoringu wizyjnego CCTV;
  • systemy sygnalizacji włamań i napadu SSWiN;
  • systemy kontroli dostępu KD i RCP;
  • systemy przeciwpożarowe SSP;
  • dźwiękowe systemy ostrzegawcze DSO;
  • sieci strukturalne;
  • instalacje domofonowych i wideodomofonowe;
  • systemy przyzywowe;
  • instalacje nagłośnienia radiowęzłowego i scenicznego oraz oświetlenia scenicznego.

System monitoringu, instalacje wideodomofonowe i sprawdzony alarm sprawią, że Twoja siedziba stanie się twierdzą, do której nie zdoła przedostać się nikt powołany. Instalując systemy ostrzegawcze sprawisz, że Twoi pracownicy będą czuć się komfortowo i bezpiecznie, wiedząc, że nie zostaną szybko powiadomieni m.in. o pożarze. System kontroli dostępu umożliwi Ci zaś identyfikowanie pracowników i rejestrowanie godzin pracy.

Doświadczeni pracownicy

Doświadczenie, profesjonalizm, dogłębna wiedza i terminowość – m.in. tymi cechami wyróżniają się pracownicy Tmk System. Szeroka oferta i wieloletnia praktyka pozwala im na wybór najlepszego rozwiązania zarówno dla osób indywidualnych, jak i klientów biznesowych i instytucji publicznych w całej Polsce. Po sprawnym montażu z użyciem wysokiej jakości sprzętu, możesz liczyć na szczegółową instrukcję dotyczącą działania systemów. Nie musisz bać się o przyszłość – firma świadczy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. W razie jakichkolwiek kłopotów, wystarczy jeden telefon.

Certyfikaty i zaświadczenia

Tmk System nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje, biorąc udział w branżowych szkoleniach i kursach. Posiada certyfikaty ukończenia m.in. szkolenia z oceny ryzyka zawodowego, szkolenia w dziedzinie BHP, kurs instruktorów w zakresie metod prowadzenia instruktażu stanowiskowego oraz praktycznego BHP, warsztatów z zakresu CCTV IP czy też kursu projektowania, instalowania, programowania oraz konserwacji systemu kontroli dostępu typu RACS.

Dzięki temu możesz mieć pewność, że oddajesz kwestie bezpieczeństwa swojego dobytku doświadczonym i kompetentnym osobom, które Cię nie zawiodą.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz