Materiał Partnera

Taśmy i blachy miedziane w ofercie Walcowni Metali Nieżelaznych "ŁABĘDY" S.A.

Taśmy i blachy miedziane w ofercie Walcowni Metali Nieżelaznych

Blachy, ale również taśmy wykonywane z miedzi mają szerokie zastosowanie. Sprawdzają się na przykład przy budowie dachów. Ich zakres zastosowań jest jednak większy. Wszystko zależy od tego, jak są trwałe i odporne na uszkodzenia, czy czynniki zewnętrzne. Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości blach i taśm miedzianych sprawdź ofertę Walcowni Metali Nieżelaznych "ŁABĘDY" S.A.

Jakość i doświadczenie – Walcownia Metali Nieżelaznych "Łabędy" S.A.

Opisywana dziś firma ma ponad 100-letnią tradycję, od początku zajmuje się produkcją wyrobów z miedzi, czy stopów miedzi, można tutaj wymienić brąz, mosiądz wysokoniklowy, czy sam mosiądz. W ofercie tego przedsiębiorstwa znaleźć można również wyroby ze srebra. Dziś jednak chcemy zatrzymać się chwilę przy taśmach i blachach miedzianych. Jak bowiem wspomina jeden z pracowników Walcowni Metali Nieżelaznych "ŁABĘDY" S.A.:

To wyroby, na które decyduje się wiele osób i przedsiębiorstw. Nic dziwnego, w końcu mają szerokie zastosowanie, a w połączeniu z ich wysoką jakością, jaką oferujemy, gwarantują bezproblemową pracę.

Dlaczego taśmy i blachy tworzone z miedzi właśnie z tej firmy? Przede wszystkim za sprawą ogromnego doświadczenia pracowników i właścicieli, ale to nie wszystko. W przedsiębiorstwie zawsze dbają o to, aby zamówienia były realizowane terminowo, a dostarczane wyroby były zgodne z wszelkimi wymaganiami klientów. Jednak to nie koniec, firma stara się konsekwentnie poszerzać ofertę handlową, dba również o stałe podnoszenie jakości wyrobów miedzianych w tym taśm i blach. Warto podkreślić, że do produkcji wspomnianych elementów z miedzi marka wykorzystuje zautomatyzowaną linię produkcyjną. Innowacyjna technologia pozwala wykonywać taśmy o niezwykle gładkiej i czystej powierzchni, również odpowiednio pasywowanej.

Taśmy i blachy miedziane – jakie mają zastosowanie?

Kto decyduje się na zakup blach miedzianych? Przedsiębiorstwa z różnych branż. Nic jednak dziwnego, w końcu odpowiednio wykonane blachy i taśmy są w stanie przetrwać nawet przez 300 lat! To niewątpliwie jedne z najtrwalszych elementów, jakie wykorzystuje się na przykład w budownictwie. Odpowiednia technologia produkcji taśm i blach miedzianych przyczynia się także do procesu patynowania, to naturalne zmiany zachodzące na powierzchni opisywanych elementów, które tworzą na nich powłokę antykorozyjną. No dobrze, gdzie przydadzą się taśmy i blachy z Walcowni Metali Nieżelaznych "ŁABĘDY" S.A. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, mogą to być na przykład dachy, metaloplastyki, rynny, czy kominki i piece. Wykorzystuje się je również w elementach elewacji budynków, czy w budowie maszyn i linii produkcyjnych. Nie da się ukryć, że są częstym wyborem w elektrotechnice.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz