Materiał Partnera

Tanie wakacje pod hiszpańskimi palmami

Tanie wakacje pod hiszpańskimi palmami

Dla osób znudzonych polskim morzem czy górami, pragnących spędzić wakacje w gorącym, pełnym fantastycznych nowych wrażeń miejscu, świetnym wyborem może być Hiszpania. Największe państwo Półwyspu Iberyjskiego to doskonała opcja na wypoczynek o każdej porze roku – urlop pod palmami to kusząca oferta, którą jednak należy dokładnie przeanalizować. Kto może nam w tym pomóc?

Wyjątkowy region

Hiszpania to fascynujący kraj, bogaty zarówno w piaszczyste plaże nad Morzem Śródziemnym, jak i majestatyczne pasma górskie, zadowalające nawet najwybredniejszych piechurów. Połączeniem tych dwóch głównych kierunków wakacyjnych jest region turystyczny Costa Blanca, czyli Białe Wybrzeże. Wchodzące w jego skład wyjątkowe miasta takie jak chociażby Benidorm czy Calpe to nadmorskie kurorty najwyższej klasy. Firma Pixa Pro Jacek Salwa posiada zbiór najkorzystniejszych ofert z okolic Białego Wybrzeża i nie tylko. Dzięki odpowiedniemu pośrednikowi łatwo odnaleźć się w gąszczu ogłoszeń i wybrać to, które zapewni nam świetny standard za stosunkowo niskie pieniądze. Okazuje się bowiem, że wakacje w Hiszpanii nie muszą być wcale bardzo kosztowne – wypad w okolice prowincji Alicante może być porównywalny finansowo z wyjazdem nad polskie morze, należy jednak pamiętać o tym, że tak korzystne oferty są zazwyczaj trudno zauważalne i pomóc w ich odnalezieniu może jedynie sprawny pośrednik. W ten sposób gwarantujemy sobie i najbliższym wypoczynek w pięknym miejscu za pieniądze zbliżone do tych, które wydalibyśmy, planując urlop nad Bałtykiem.

Odległość to nie problem

W dzisiejszych czasach podróże są zdecydowanie wygodniejsze i prostsze dzięki samolotom. Linie lotnicze proponują swoim klientom bilety w bardzo dobrych cenach, przez co przelot z Polski do Hiszpanii wcale nie musi być wielkim obciążeniem dla naszego portfela. Ponadto jest to świetna alternatywa dla autokarów czy samochodów osobowych, bowiem dzięki samolotowi podróż do miejsca docelowego trwa niezwykle krótko – lot z Warszawy do słonecznej Hiszpanii to zaledwie trzy godziny. W wielu przypadkach przejazd autem osobowym nad polskie morze trwa o wiele dłużej i do tego jest mniej komfortowy. Wakacje pod palmą nie muszą zatem pozostawać jedynie w sferze marzeń – okazuje się, że zrealizowanie takiego wypadu jest niezwykle banalne, wystarczy tylko powierzyć planowanie profesjonalnemu pośrednikowi z doświadczeniem, który znajdzie najkorzystniejszą ofertę wypoczynku w Hiszpanii. W ten sposób możemy cieszyć się niezwykłym urlopem w pięknych zakątkach Półwyspu Iberyjskiego za niewygórowaną cenę.

Opracowanie:
Tumlin-Wykień 80
tel. 728 323 380
Oceń artykuł (4)
4,0
Komentarze
Dodaj komentarz