Materiał Partnera

Taksówka do zadań specjalnych, czyli różne oblicza taryfy

Taksówka do zadań specjalnych, czyli różne oblicza taryfy

Nasze codzienne życie ciągle ewoluuje, więc firmy oferujące usługi również muszą się rozwijać. Dzięki temu są w stanie proponować swoim potencjalnym klientom nowe rozwiązania, które pozwalają zaoszczędzić czas i energię. A w XXI wieku czas jest główną walutą, więc warto się przyjrzeć, co korporacje taksówkarskie skrywają w zanadrzu – same przewozy pasażerskie to za mało, aby nadążyć za nowoczesnym człowiekiem!

Taksówka bagażowa, czyli sposób na szybką przeprowadzkę

Przeprowadzka bez własnego samochodu może być kłopotliwa, zwłaszcza jeśli nie możemy liczyć na pomoc znajomych posiadających minivana. Na szczęście nie musimy przewozić swojego dobytku karton po kartonie w komunikacji miejskiej – wystarczy zadzwonić po taxi bagażowe. Jest to wygodna opcja na szybkie przeprowadzki, zwłaszcza kiedy nie posiadamy niczego dużego jak meble, czy sprzęty AGD. Większa bagażówka sprawdzi się idealnie, bo pomieści kartony z książkami i worki z ubraniami oraz sprawnie przewiezie je z punktu A do punktu B.

Dużym plusem korzystania z taksówki, a nie firmy przeprowadzkowej jest to, że taxi bagażowe zamówimy znacznie szybciej. Nie musimy czekać w kolejce na zwolnienie się terminów dostępności busów i pracowników. Poza tym bagażówka jest tańsza niż wynajęcie dużego busa z dwoma pracownikami – ta opcja przyda się kiedy mamy do przeniesienia zawartość całego mieszkania łącznie z meblami i całym tym ambarasem, który zbieramy przez lata w naszych domach. 

Zakupy na telefon i doręczanie kwiatów? Jak najbardziej!

Tempo życia stale wzrasta pomimo mody na bycie „slow”, wielu z nas nadal staje codziennie do nierównej walki z zegarkiem. Dlatego chętnie korzystamy z rozwiązań pozwalających oszczędzać czas na rzeczach, które są dla nas obowiązkiem i przeznaczyć go na coś z wyższego pułapu listy priorytetów np. zabawę z dziećmi, czy obejrzenie kolejnego odcinka na Netflixie.

I tu z pomocą przychodzą korporacje taksówkarskie, które oferują… zakupy na telefon. Tak, doszło do tego, że możemy zamówić taksówkę dla naszych zakupów spożywczych, a wszystko to za drobną opłatą. Jednak dodatkowe dwie godziny wolnego czasu są warte. Wystarczy zadzwonić i przekazać taksówkarzowi listę zakupów, a ów wspaniały człowiek kupi co trzeba i dowiezie je pod nasz dom! Jedyne, o czym należy pamiętać to odpowiednia ilość gotówki przy sobie – w tym wypadku kartą nie zapłacimy.

Dla zabieganych romantyków korporacje taksówkarskie jak krakowskie Radio Taxi „Dwójki” wyciągają pomocną dłoń i oferują doręczanie kwiatów pod wskazany adres. Nieważne, czy w ramach przeprosin, uczczenia rocznicy czy zupełnie bez okazji – zamówiony bukiet dojedzie na czas, a wybranka serca poczuje się jak bohaterka komedii romantycznej. 

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz