Materiał Partnera

Taksówka dla firmy zamiast samochodu z wypożyczalni

Taksówka dla firmy zamiast samochodu z wypożyczalni

Nowoczesne przedsiębiorstwa taksówkarskie świadczą usługi w coraz szerszym zakresie. Poza tradycyjnym wożeniem pasażerów pod wskazany adres wykonują zakupy, dostarczają potrzebne przedmioty czy dokumenty, a nawet holują uszkodzone samochody. Wśród wielu propozycji jest też oferta dla firm, które mogą w razie potrzeby mogą wynająć taksówkę w zastępstwie auta z wypożyczalni.

Taksówkarski biznes o krajowym zasięgu

Rozwój przedsiębiorczości w Polsce stworzył możliwość ekspansji na cały kraj tym firmom, które dysponują wystarczającym kapitałem i trafiły w tzw. niszę. Chociaż taksówki kojarzą się nam raczej ze środowiskiem lokalnym, w rzeczywistości również ten biznes można prowadzić na skalę ogólnopolską. Dzięki stworzeniu sieci, która zrzesza korporacje w wielu miast w kraju pasażerowie nie tylko zyskują większy komfort jazdy, ale też mogą korzystać z tej samej formy usług oraz jednego numeru w każdym z 20 miast. Numer 19-123 zagwarantuje im połączenie z dystrybutorem w Gdańsku, Krakowie czy w Łodzi. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, wśród których z pewnością przeważa zdobywanie zaufania klientów. Znając ogólnopolski numer i korzystając z tej samej aplikacji z pewnością chętniej wybierają oni sieciowe taksówki podczas wyjazdu służbowego czy turystycznego. Dodatkową zaletą jest możliwość rozliczenia wszystkich przejazdów w jednej fakturze.  Super Halo Taxi to przykład sieci, która dziś już cieszy się powodzeniem i szacunkiem pasażerów na terenie całego kraju.

Oferta dla firm

Poza tradycyjnym wożeniem pasażerów na telefon i wykonywaniem innych drobnych zleceń przedsiębiorstwa taksówkowe wychodzą też w ciekawymi propozycjami dla firm. Organizacja konferencji, wizyta gości zagranicznych czy cennego kontrahenta zazwyczaj wymagają organizacji transportu. Dzięki specjalnej ofercie, zamiast korzystać z wypożyczalni, przedstawiciel firmy może zamówić samochód z kierowcą na kilka godzin, a nawet dni. Dzięki temu goście mają stały dostęp do pojazdu i mogą wygodnie przemieszczać się po mieście. Dodatkowo kierowca taksówki jest doskonale obeznany w topografii miasta, służąc pomocą podczas zwiedzania czy wyboru miejsca rozrywki. Wśród udogodnień, jakie można znaleźć w ofercie taxi dla firm, są również:

  • płatności bezgotówkowe,
  • płatności przelewem,
  • obsługa różnych kart płatniczych,
  • możliwość podpisania umowy długoterminowej,
  • ryczałty dla stałych klientów,
  • faktury VAT,
  • możliwość rozliczenia wszystkich kursów z różnych miast na jednej fakturze,
  • możliwość wynajęcia kierowcy, który posługuje się językiem obcym.

Jedną z propozycji, która jest zachętą do częstego korzystania z przejazdów taksówką, jest właśnie wprowadzanie różnych wygodnych form płatności. Są to np. vouchery papierowe czy elektroniczny system rozliczeń. Jeśli firma utrzymuje kontakty zagraniczne i często gości przyjezdnych kontrahentów, może podpisać stałą umowę, negocjując jeszcze korzystniejsze ceny usług. Opłaty są wnoszone w cyklu rozliczeniowym, jaki ustala się w umowie.

Opracowanie:
Gdańsk, Biegańskiego 10 lok. 28
tel. 58 191 91
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz